«Маленький друг» Донна Тартт

«Маленький друг» Донна Тартт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
294 переглядів
294 переглядів

Про книгу «Маленький друг» Донни Тартт

Книга «Маленький друг» – філософська сімейна сага, прикрашена детективними інтригами. У центрі сюжетної лінії роману Донна Тартт поставила дітей – їхні емоції та почуття, поступове дорослішання та зіштовхнення з жорстоким і незрозумілим світом дорослих. Якщо ви полюбляєте пригодницькі та авантюрні історії в дусі Марка Твена, вам обов’язково слід читати онлайн цю драматичну й захоплюючу книгу.

Усе розпочалося тоді, коли головній героїні Гарріет було два роки – її брата Робіна батьки знайшли повішеним на дереві біля будинку. Ніхто не зміг розплутати цей кримінальний злочин, і лише Гарріет через десять років вирішила розібратися в цій темній історії.

Тепер їй дванадцять, і вона твердо вирішила знайти і покарати вбивць свого старшого брата. Розуміючи, що жоден з багаточисленних родичів не прагне їй допомагати, смілива дівчинка розпочинає власне розслідування, яке поступово розкриває перед нею двері до дорослого життя з його гіркими сюрпризами та жорстокими іронічними посмішками.

Роман «Маленький друг» з перших сторінок затягує читача в атмосферу американського Півдня кінця минулого століття. Письменниця яскраво показує цінності американських родин та їхнє безтурботне ставлення до виховання дітей. Загибель Робіна зруйнувала щасливу родину Клівів – мати відсторонилася від усіх зі своїм горем, а батько не витримав такої атмосфери та покинув сім’ю. Старша донька Елісон живе своїм життям, час від часу тікаючи до своїх мрій і снів.

Жодних теплих стосунків і душевних розмов у родині, жодних сімейних вечерь та інших традицій. Гарріет намагається врятувати своїх близьких, об’єднавши їх у повноцінну сім’ю. Чи вдасться підлітку досягти своєї мети, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати «Маленький друг» Донни Тартт.

Ця книга стане поштовхом для тих батьків, які забули, що значить бути дітьми. Вона навчить чуйності й доброті, вмінню йти вперед з надією, незважаючи на перешкоди та небезпечні пастки, змусить зробити переоцінку сімейних цінностей. Ви знайдете цей глибокий та життєвий твір на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маленький друг» Донни Тартт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *