«Маленький грішник» Михайло Коцюбинський

«Маленький грішник» Михайло Коцюбинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2155 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Маленький грішник» Михайла Коцюбинського (анотація)

Михайло Коцюбинський – справжній майстер витонченої психологічної драми, який умів показати найвиразніші душевні пориви кількома штрихами. Особливою сторінкою його творчості є змалювання образів знедолених дітей, які змушені самотужки виживати у несправедливому світі. Одним із таких героїв є головний герой книги «Маленький грішник» Дмитро.

Червоною ниткою крізь весь сюжет проходить контраст між злиднями та багатством природи, якою захоплюється хлопчик, як тільки опиняється надворі. Саме через це він залишив удома хвору мати та побіг до товаришів гратися на вулицю. Чи можна його за це засуджувати? Це питання неоднозначне, і автор наштовхує читачів на міркування.

Починаючи читати онлайн книгу «Маленький грішник» Михайла Михайловича Коцюбинського українською мовою, бачиш, в яких жахливих умовах жили бідні селяни, змушені тяжко працювати щодня, щоб не померти з голоду. Але і в таких умовах дитина не втрачає оптимізму, прагне гратися й радіти навіть дрібницям.

Твір шокує трагічною кінцівкою, але змушує замислитися над дуже актуальною проблемою – негативним впливом вулиці на маленьких дітей, що псує їхній характер і може зробити з довірливого хлопчика з чистою душею злочинця.

На нашому сайті ви можете скачати книгу «Маленький грішник» Михайла Михайловича Коцюбинського у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), отримавши будь-який з них безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Маленький грішник» Михайла Коцюбинського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Маленький грішник» Михайла Коцюбинського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маленький грішник» Михайла Коцюбинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *