«Маленький грішник» Михайло Коцюбинський

«Маленький грішник» Михайло Коцюбинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1012 переглядів
1012 переглядів

Про книгу «Маленький грішник» Михайла Коцюбинського

Михайло Коцюбинський – справжній майстер витонченої психологічної драми, який умів показати найвиразніші душевні пориви кількома штрихами. Особливою сторінкою його творчості є змалювання образів знедолених дітей, які змушені самотужки виживати у несправедливому світі. Одним із таких героїв є головний герой книги «Маленький грішник» Дмитро.

Червоною ниткою крізь весь сюжет проходить контраст між злиднями та багатством природи, якою захоплюється хлопчик, як тільки опиняється надворі. Саме через це він залишив удома хвору мати та побіг до товаришів гратися на вулицю. Чи можна його за це засуджувати? Це питання неоднозначне, і автор наштовхує читачів на міркування.

Починаючи читати онлайн книгу «Маленький грішник» Михайла Михайловича Коцюбинського українською мовою, бачиш, в яких жахливих умовах жили бідні селяни, змушені тяжко працювати щодня, щоб не померти з голоду. Але і в таких умовах дитина не втрачає оптимізму, прагне гратися й радіти навіть дрібницям.

Твір шокує трагічною кінцівкою, але змушує замислитися над дуже актуальною проблемою – негативним впливом вулиці на маленьких дітей, що псує їхній характер і може зробити з довірливого хлопчика з чистою душею злочинця.

На нашому сайті ви можете скачати книгу «Маленький грішник» Михайла Михайловича Коцюбинського у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), отримавши будь-який з них безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Завантажити безкоштовно книгу «Маленький грішник» Михайла Коцюбинського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маленький грішник» Михайла Коцюбинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *