«Маленький Мук» Вільгельм Гауф

«Маленький Мук» Вільгельм Гауф

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
980 переглядів
980 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Маленький Мук» Вільгельма Гауфа (анотація)

Книжка «Маленький Мук» Вільгельма Гауфа призначена для читачів будь-якого віку, які люблять казки. Написав цю історію німецький письменник, який прожив дуже коротке життя – всього 25 років. Але він встиг залишити творчий спадок, яким тепер можуть насолоджуватись діти і дорослі по всьому світу, оскільки його роботи перекладено багатьма мовами.

Коли ви будете читати онлайн книгу «Маленький Мук» Вільгельма Гауфа українською мовою, зможете відчути східні мотиви, бо вони лежать в основі. Розповідь ведеться від імені молодого купця Мулея, який згадує історію зі свого дитинства.

Саме тоді, коли він був хлопчиком, відбулось його знайомство з карликом, якого всі називали Маленьким Муком. Він жив у величезному будинку, але був зовсім самотнім. Лише раз на місяць карлик виходив на вулицю, а от прогулянки дахом влаштовував щовечора.

Мулей разом з іншими дітьми знущався над Муком, хоч для того й не було жодної причини. А одного разу він так сильного його образив, що той пішов і про все розказав батькові хлопчика.

Яке покарання отримав Мулей за свою поведінку, і що йому стало відомо потім про життя карлика, ви дізнаєтесь, коли натиснете скачати книгу «Маленький Мук» Вільгельма Гауфа безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) і прочитаєте її до кінця.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Маленький Мук» Вільгельма Гауфа українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маленький Мук» Вільгельма Гауфа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *