«Маленький принц» Антуан де Сент-Екзюпері

«Маленький принц» Антуан де Сент-Екзюпері

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1289 переглядів
1289 переглядів

Про книгу «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері

Чи є на світі казка більш популярна, ніж ця? Така, що її із задоволенням читають і малі, і дорослі? Книга «Маленький принц» ввійшла в золоту скарбничку світової літератури і стала символом вічної дружби та любові. 

Радимо читати онлайн книгу «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері українською мовою у широкому родинному колі і насолоджуватись прекрасними афоризмами, глибоким змістом.

Трагічна доля автора цього твору. Кажуть, що поет, новеліст, а також успішний льотчик із дворянського роду розбився на своєму літаку під час Другої світової війни у 1944 році. Уламки літака було знайдено тільки у 2000 році у морі біля Марселя. А двома роками раніше місцевий рибалка знайшов у морі браслет Антуана із надписом «Консуела» – так звали дружину поета… 

А ще кажуть, що прототипами персонажів казки стали реальні люди. Познайомившись з Принцем, Лисем, Розою та іншими, ви здогадаєтесь, ким ці люди доводились автору. 

Пропонуємо скачати книгу «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) всім поціновувачам прекрасного. Занюрьтеся у цей прекрасний вигаданий світ, і наша реальність стане набагато краща!

Завантажити безкоштовно книгу «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері

Одна відповідь до “Маленький принц”

  1. Настя Настя сказав:

    Клас😍

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *