«Мальва Ланда» Юрій Винничук

«Мальва Ланда» Юрій Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5516 переглядів
5516 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мальва Ланда» Юрія Винничука (анотація)

Книга «Мальва Ланда» Юрія Винничука у повній мірі виражає всю безмежність фантазії автора. Цей твір можна віднести до жанрів фентезі та еротичного любовного роману.

Перед читачем ― альтернативний світ української сміттярки, з притаманною їй романтикою. Клаки, жарівляки, дротяні удави, привиди, русалки та інші диво-персонажі з не менш чудернацькими іменами, Море Борщів і навіть кава по-сміттярському ― все це допоможе з легкістю поринути у фантазійний світ роману.

Не дивлячись на те, що Юрій Павлович написав цей роман ще на початку 90-х, в ньому можна знайти строки, які доводять до мурашок ― настільки пророчими вони видалися, судячи з реалій сьогодення.

Постмодерністська манера написання, карколомність сюжету з елементами еротизму та чорного гумору не може нікого залишити байдужим. Критики вже оцінили цей роман як справжній прорив сучасної української прози.

На нашому сайті ви можете читати онлайн книгу «Мальва Ланда» Юрія Винничука українською мовою. А щоб скачати книгу «Мальва Ланда» Юрія Винничука безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), достатньо вибрати зручний для вас формат і натиснути відповідну кнопку: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Мальва Ланда» Юрія Винничука та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Мальва Ланда» Юрія Винничука: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Мальва Ланда» Юрія Винничука і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мальва Ланда» Юрія Винничука

Одна відповідь до “Мальва Ланда”

  1. Володимир Володимир сказав:

    Прекрасно , браво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *