«Мальва Ланда» Юрій Винничук

«Мальва Ланда» Юрій Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1469 переглядів
1469 переглядів

Про книгу «Мальва Ланда» Юрія Винничука

Книга «Мальва Ланда» Юрія Винничука у повній мірі виражає всю безмежність фантазії автора. Цей твір можна віднести до жанрів фентезі та еротичного любовного роману.

Перед читачем ― альтернативний світ української сміттярки, з притаманною їй романтикою. Клаки, жарівляки, дротяні удави, привиди, русалки та інші диво-персонажі з не менш чудернацькими іменами, Море Борщів і навіть кава по-сміттярському ― все це допоможе з легкістю поринути у фантазійний світ роману.

Не дивлячись на те, що Юрій Павлович написав цей роман ще на початку 90-х, в ньому можна знайти строки, які доводять до мурашок ― настільки пророчими вони видалися, судячи з реалій сьогодення.

Постмодерністська манера написання, карколомність сюжету з елементами еротизму та чорного гумору не може нікого залишити байдужим. Критики вже оцінили цей роман як справжній прорив сучасної української прози.

На нашому сайті ви можете читати онлайн книгу «Мальва Ланда» Юрія Винничука українською мовою. А щоб скачати книгу «Мальва Ланда» Юрія Винничука безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), достатньо вибрати зручний для вас формат і натиснути відповідну кнопку: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Мальва Ланда» Юрія Винничука

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мальва Ланда» Юрія Винничука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *