«Маляка і навіжений дракон. Книга 2» Сашко Дерманський

«Маляка і навіжений дракон. Книга 2» Сашко Дерманський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
477 переглядів
477 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Маляка і навіжений дракон. Книга 2» Сашка Дерманського (анотація)

Буває непросто знайти якісну літературу для дітей, але ж тепер є Сашко Дерманський, який пише так, що з захопленням читають не лише дітлахи, а ще й їх батьки. Зараз у вас є можливість читати онлайн книгу «Маляка і навіжений дракон. Книга 2» Сашка Дерманського українською мовою, і це чудова нагода поринути у світ веселих і захопливих пригод (навіть якщо вам вже не 6 років).

У центрі сюжету, як і в попередній частині, знаходиться Маляка – маленька дівчинка, яка може мандрувати між світами. Живе вона у звичайній реальності, де є батьки, бабуся, інші люди і ще багато чого, але періодично навідується у Драконію. Це країна, яка знаходиться у іншому світі, і живуть там, звісно ж, дракони (бо інакше чому б вона так називалась, правда?). Стугоній – це дракон, з яким героїня подружилась, і він став її «перевізником», бо саме на ньому Маляка може потрапити у драконячий світ.

Місцем зустрічі для героїв служить дах школи, де навчається героїня. Саме звідти Стугоній її і забирає, щоб доставити у свій рідний край Про існування такої країни і драконів знає бабуся Маляки, бо дівчинка їй про все розповіла. Їй просто хотілось з кимось поділитись своїм секретом, тому про наслідки вона не думала. А вони виявились дуже несподіваними…

Щоб дізнатись, що ж там сталось, варто скачати книгу «Маляка і навіжений дракон. Книга 2» Сашка Дераманського українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Маляка і навіжений дракон. Книга 2» Сашка Дерманського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маляка і навіжений дракон. Книга 2» Сашка Дерманського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *