«Малий бiзнес, велика гра» Олександр Олександрович Висоцький

«Малий бiзнес, велика гра» Олександр Олександрович Висоцький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
477 переглядів
477 переглядів

Про книгу «Малий бiзнес, велика гра» Олександра Висоцького

В історії кожної компанії є періоди стрімкого розвитку та швидкого спаду. І якщо перші стають приємною несподіванкою для багатьох менеджерів, то знайти в собі сили і пережити неминучий колапс вдається не всім управлінцям. 

Як підготувати себе до втрати прибутку? Яку роль в цьому відіграє психологічний стан директора? Як він впливає на підлеглих? Дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Малий бiзнес, велика гра» Олександра Олександровича Висоцького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Автор має величезний досвід в управлінні компаніями і ним з великою радістю ділиться з молодими менеджерами – людьми, які виділяються амбіціями і впевненістю в собі.

На сторінках книги «Малий бiзнес, велика гра» немає незрозумілих планів та схем, які часто придумують директори величезних корпорацій. Все дуже просто, але від того не менш ефективно.

Автор згадує багато ситуацій, в яких він опинявся в роки правління компаніями. Він розповідає, що допомогло йому пережити стрес і підняти дух своїх працівників. Він ділиться секретами, котрі допомогли йому витримати тиск і змінити хід подій.

Чому цілеспрямованість автор вважає головною рисою характеру кожного менеджера? І як розвинути її в собі? Відповіді ви знайдете, якщо почнете читати онлайн книгу «Малий бiзнес, велика гра» Олександра Олександровича Висоцького українською мовою.

Завантажити безкоштовно книгу «Малий бiзнес, велика гра» Олександра Висоцького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Малий бiзнес, велика гра» Олександра Висоцького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *