«Малий бiзнес, велика гра» Олександр Олександрович Висоцький

«Малий бiзнес, велика гра» Олександр Олександрович Висоцький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4539 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Малий бiзнес, велика гра» Олександра Висоцького (анотація)

В історії кожної компанії є періоди стрімкого розвитку та швидкого спаду. І якщо перші стають приємною несподіванкою для багатьох менеджерів, то знайти в собі сили і пережити неминучий колапс вдається не всім управлінцям. 

Як підготувати себе до втрати прибутку? Яку роль в цьому відіграє психологічний стан директора? Як він впливає на підлеглих? Дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Малий бiзнес, велика гра» Олександра Олександровича Висоцького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Автор має величезний досвід в управлінні компаніями і ним з великою радістю ділиться з молодими менеджерами – людьми, які виділяються амбіціями і впевненістю в собі.

На сторінках книги «Малий бiзнес, велика гра» немає незрозумілих планів та схем, які часто придумують директори величезних корпорацій. Все дуже просто, але від того не менш ефективно.

Автор згадує багато ситуацій, в яких він опинявся в роки правління компаніями. Він розповідає, що допомогло йому пережити стрес і підняти дух своїх працівників. Він ділиться секретами, котрі допомогли йому витримати тиск і змінити хід подій.

Чому цілеспрямованість автор вважає головною рисою характеру кожного менеджера? І як розвинути її в собі? Відповіді ви знайдете, якщо почнете читати онлайн книгу «Малий бiзнес, велика гра» Олександра Олександровича Висоцького українською мовою.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Малий бiзнес, велика гра» Олександра Висоцького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Малий бiзнес, велика гра» Олександра Висоцького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Малий бiзнес, велика гра» Олександра Висоцького

Одна відповідь до “Малий бiзнес, велика гра”

  1. Соня Соня сказав:

    Малий бiзнес, велика гра — мощна книжка, мені вона просто відкрила очі. Мова написання проста, навіть такий “чайник” як я зрозуміла. Власний досвід все ж таки має велике значення ніж суха теорія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *