«Малий Мирон» Іван Франко

«Малий Мирон» Іван Франко

  • Назва: Малий Мирон
  • Письменник: Іван Франко
  • Видавництво: Мультимедийное издательство Стрельбицкого
  • Жанр: Дитяча проза
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1436 переглядів
1436 переглядів

Про книгу «Малий Мирон» Івана Франко

Особливе місце у творчості Івана Франка посідають твори про дітей, зокрема, про їхні умови життя і навчання. Книга «Малий Мирон» – одне з найвідоміших таких оповідань, а головний герой – п’ятирічний хлопчик Мирон – був улюбленим дитячим персонажем автора.

Починаючи читати онлайн книгу «Малий Мирон» Івана Яковича Франка українською мовою, відразу відчуваєш симпатію до маленького Мирона – допитливого хлопчика з живим розумом, прагненням навчатися у всього, що він бачить навколо себе.

Письменника особливо хвилювали питання народної освіти, жорстокість та байдужість вчителів, які могли навіть знущатися з учнів. Окрім того, далеко не всі діти селян мали змогу навчатися.

У такій ситуації опинився й Мирон – через скрутне матеріальне становище його родини він не міг здобувати освіту, проте дуже прагнув бути освіченим, спостерігаючи та досліджуючи цікавий світ. Його постійні питання та багата фантазія дратують батьків і сусідів, хлопчик прагне спілкуватися з більш дорослими дітьми, які навчаються у школі, але його не сприймають серйозно.

Письменник з жалем дивиться на свого героя, задаючи риторичне питання: чи зможе Мирон, в батьків якого навіть немає грошей на шматок хліба, здобути освіту? Пропонуємо скачати книгу «Малий Мирон» Івана Яковича Франка всім нашим гостям безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найзручніший формат електронних книг: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Малий Мирон» Івана Франко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Малий Мирон» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *