«Малиновий пелікан» Володимир Миколайович Войнович

«Малиновий пелікан» Володимир Миколайович Войнович

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1238 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Малиновий пелікан» Володимира Миколайовича Войновича (анотація)

Володимир Миколайович Войнович – майстер тонкої політичної сатири, твори якого пробуджують свідомість і мислення, змушують аналізувати політичні і соціальні процеси, їхні механізми, свою роль у всіх державних подіях. Такою ж гострою та глибокою є його книга «Малиновий пелікан» – роздуми про наше сучасне суспільство, прикрашені яскравою метафоричністю.

Важливо те, що письменник не нав’язує свої погляди читачеві – він висловлює думки не як політичний гуру, який добре розбирається в політиці та вирішує «пролити світло» народові, а як звичайна людина, яка просто розмірковує вголос, не турбуючись про те, чи чує її хто-небудь.

Починаючи читати онлайн цей твір, бачимо звичайну буденну річ – головного героя кусає кліщ, і він викликає «швидку», бо не в змозі витягти його самотужки. На цьому реалістичність книги завершується – їй на зміну приходять алегорії та метафори, пов`язані з галюцинаціями.

Це має своє логічне пояснення – головний герой боїться енцефалітної погрози, і в кареті «швидкої допомоги» йому починає здаватися, що зараження відбулося. Його страхи переростають у масштабний внутрішній монолог, і дуже скоро розумієш: це – не лише видіння та роздвоєння особистості, а щира і пронизлива правда у вигляді саркастичного аналізу сучасного політичного життя.

Роман «Малиновий пелікан» влучно й сміливо викриває не лише жадібність, демагогію та продажність політиків і чиновників Росії, а й менталітет звичайних людей, які живлять цю систему, надаючи змогу їй процвітати й далі. Незважаючи на велику кількість безглуздих і кумедних випадків, наведених у книзі, сміятися не хочеться – відтінок суму та приреченості переслідує до останньої сторінки. Між рядків автор закликає: почніть з себе, не перекладайте відповідальність на своїх знайомих або політичну еліту, яка знаходиться у владі.

Якщо ви хочете подискутувати й поміркувати над політичними реаліями разом з талановитим і патріотичним письменником, починаючи від стану вітчизняної медицини й промисловості й завершуючи міжнародними відносинами, поспішайте скачати «Малиновий пелікан» Володимира Миколайовича Войновича. Цей роман ви знайдете в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Малиновий пелікан» Володимира Миколайовича Войновича українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Малиновий пелікан» Володимира Миколайовича Войновича українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Малиновий пелікан» Володимира Миколайовича Войновича

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *