«Малиновий пелікан» Володимир Миколайович Войнович

«Малиновий пелікан» Володимир Миколайович Войнович

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Малиновий пелікан» Володимира Миколайовича Войновича

Володимир Миколайович Войнович – майстер тонкої політичної сатири, твори якого пробуджують свідомість і мислення, змушують аналізувати політичні і соціальні процеси, їхні механізми, свою роль у всіх державних подіях. Такою ж гострою та глибокою є його книга «Малиновий пелікан» – роздуми про наше сучасне суспільство, прикрашені яскравою метафоричністю.

Важливо те, що письменник не нав’язує свої погляди читачеві – він висловлює думки не як політичний гуру, який добре розбирається в політиці та вирішує «пролити світло» народові, а як звичайна людина, яка просто розмірковує вголос, не турбуючись про те, чи чує її хто-небудь.

Починаючи читати онлайн цей твір, бачимо звичайну буденну річ – головного героя кусає кліщ, і він викликає «швидку», бо не в змозі витягти його самотужки. На цьому реалістичність книги завершується – їй на зміну приходять алегорії та метафори, пов`язані з галюцинаціями.

Це має своє логічне пояснення – головний герой боїться енцефалітної погрози, і в кареті «швидкої допомоги» йому починає здаватися, що зараження відбулося. Його страхи переростають у масштабний внутрішній монолог, і дуже скоро розумієш: це – не лише видіння та роздвоєння особистості, а щира і пронизлива правда у вигляді саркастичного аналізу сучасного політичного життя.

Роман «Малиновий пелікан» влучно й сміливо викриває не лише жадібність, демагогію та продажність політиків і чиновників Росії, а й менталітет звичайних людей, які живлять цю систему, надаючи змогу їй процвітати й далі. Незважаючи на велику кількість безглуздих і кумедних випадків, наведених у книзі, сміятися не хочеться – відтінок суму та приреченості переслідує до останньої сторінки. Між рядків автор закликає: почніть з себе, не перекладайте відповідальність на своїх знайомих або політичну еліту, яка знаходиться у владі.

Якщо ви хочете подискутувати й поміркувати над нашими політичними реаліями разом з талановитим і патріотичним письменником, починаючи від стану вітчизняної медицини й промисловості й завершуючи міжнародними відносинами, поспішайте скачати «Малиновий пелікан» Володимира Миколайовича Войновича. Цей роман ви знайдете в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Малиновий пелікан» Володимира Миколайовича Войновича

Завантажити книгу «Малиновий пелікан» у форматі:

Рекомендації

Гора між нами
Гора між нами Чарльз Мартін
Коли прокидається сила
Коли прокидається сила Роман Росіцький
Її
Її Сергій Мисько
Еге ж…
Еге ж… Сергій Мисько

Відгуки на книгу «Малиновий пелікан» Володимира Миколайовича Войновича