«Мама Му, Ворон і Різдво» Юйя Вісландер

«Мама Му, Ворон і Різдво» Юйя Вісландер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
425 переглядів
425 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мама Му, Ворон і Різдво» Юйї Вісландер (анотація)

Є такі історії, які з перших рядків створюють відчуття певної атмосфери. Ця саме така. І навіть якщо її читати у літню спеку, можна на хвильку відчути, ніби за вікном сніжна зима, морозець малює візерунки на шибках, а люди готуються до найочікуванішого і найулюбленішого (особливо дітворою) свята. Так, події відбуваються напередодні Святвечора, тому родина, яка мешкає на фермі, вже готується прикрашати ялинку.

Коли ви почнете читати онлайн книгу «Мама Му, Ворон і Різдво» Юйї Вісландер українською мовою, то одразу ж дізнаєтесь, що у господарів є свійські тварини. Наприклад, корівки, які стоять у корівнику. Їх хатинку вже навіть встигли прикрасити різдвяною зіркою, а ще там там було тепло і затишно. А у той час, коли корівки знаходились у комфорті, Ворон у своїй оселі замерзав і ніяк не міг зігрітись.

Птах вирішив хоча б зазирнути у хатинку до корів, а коли підлетів до віконечка, то побачив, що корівка, яку звали Мама Му, чомусь хвацько підстрибувала на одному місці, і вже було помітно, що вона аж втомилась від такого заняття. Тільки навіщо вона це робила? Чорнокрилий цього не знав, але «стрибунка» його одразу помітила і запросила зайти…

Можливо, птах зможе дізнатись, що ж це таке виробляла корівка і для чого? Якщо вам теж стало цікаво, можемо порекомендувати скачати книгу «Мама Му, Ворон і Різдво» Юйї Вісландер українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з нашого ресурсу і про все прочитати.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мама Му, Ворон і Різдво» Юйї Вісландер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мама Му, Ворон і Різдво» Юйї Вісландер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *