«Мама мимоволі, або Наречена крижаного дракона» Катерина Вострова

«Мама мимоволі, або Наречена крижаного дракона» Катерина Вострова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
461 переглядів
461 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мама мимоволі, або Наречена крижаного дракона» Катерини Вострової (анотація)

Заради порятунку мами і молодшого брата Алекса віддає свою душу і тіло повелителю Півночі. Його вважають чудовиськом, його ім’я бояться промовляти вголос. Але єдине, що йому потрібне від дівчини – це спадкоємець. Адже серце монстра – лише шматок льоду. Тільки що, якщо одного разу з’явиться та, хто спробує запалити в ньому вогонь?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мама мимоволі, або Наречена крижаного дракона» Катерини Вострової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мама мимоволі, або Наречена крижаного дракона» Катерини Вострової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *