«Мама на годину» Єва Райн

«Мама на годину» Єва Райн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
831 переглядів
831 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мама на годину» Єви Райн (анотація)

– Ти хто така? – під крик малюка на руках, сканує мене непривітним поглядом незнайомець типу “навіть в його сторону не дивись, до добра не доведе!”

– Я… чоловік на годину! – відповідаю.

– Чоловік? Справді?

– Ну, тобто я не чоловік, але на годину! – випалюю і розумію, що це звучить ще дурніше і… двозначніше.

Відповідальність у вигляді малюка звалилась на голову бізнесмена Влада так несподівано, що перекреслила всі його плани. Що робити, коли все летить шкереберть? Може, попросити допомоги в легковажної і юної “мами на годину”, яка так вчасно з’явилась в його житті?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мама на годину» Єви Райн українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мама на годину» Єви Райн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *