«Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» Люба Клименко

«Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» Люба Клименко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
548 переглядів
548 переглядів

Про книгу «Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» Люби Клименко

Книга «Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» – кумедна та сімейно-драматична історія, створена у вигляді спогадів-мемуарів головного героя – чоловіка, якому трохи за п’ятдесят. Найцікавіше читати онлайн цю повість саме ровесникам головного героя, адже її авторка Люба Клименко змалювала не просто стосунки між жінками та чоловіками так званого «третього віку», а й особливості проживання у комунальних квартирах шістдесятих-сімдесятих років минулого століття. Письменниці вдалося передати атмосферу тієї епохи, труднощі, кумедні ситуації та пікантні сцени, з якими зіштовхувалися мешканці комуналок.

Ця книга не просто відправляє читача в минуле – вона надає можливість прослідкувати за фундаментом сімейних і моральних цінностей, за взаємостосунками між членами різних сімей на одній житловій площі, провести ледь помітну межу між «своїм» та «спільним». Ті звички, думки, пріоритети, які спостерігаються в героїв твору, зовсім відмінні від того, що зустрічається в сучасному суспільстві – і в цьому відчувається якась ностальгія з відчуттям загубленої романтики.

Не менш цікавим є погляд на сексуальне життя в комуналці – письменниця розкриває перед читачами якийсь окремий бік минулого, розфарбовуючи його строкатими фарбами.

Повість «Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» знайомить з типовими представниками радянської епохи. «Дядьміш», «Бабшур», «Сьожа», «Ірена-Ігарьоша» – ці та інші персонажі не дадуть вам сумувати, втягуючи у несподівані історії, роблячи шокуючі відкриття та збагачуючи життя оточуючих новими емоціями. Перед нашими очима промайне перше кохання оповідача, його несміливий сексуальний досвід і унікальні можливості, доступні лише мешканцям комуналок.

Якщо ви шукаєте легку, кумедну та дещо повчальну книгу з «побутовою» еротикою, рекомендуємо скачати «Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» Люби Клименко. Цю повість та інші твори талановитої української письменниці ви знайдете в бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Нашим відвідувачам надається можливість отримати якісну літературу безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» Люби Клименко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *