«Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» Люба Клименко

«Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» Люба Клименко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» Любы Клименко

Книга «Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» – кумедна та сімейно-драматична історія, створена у вигляді спогадів-мемуарів головного героя – чоловіка, якому трохи за п’ятдесят. Найцікавіше читати онлайн цю повість саме ровесникам головного героя, адже її авторка Люба Клименко змалювала не просто стосунки між жінками та чоловіками так званого «третього віку», а й особливості проживання у комунальних квартирах шістдесятих-сімдесятих років минулого століття. Письменниці вдалося передати атмосферу тієї епохи, труднощі, кумедні ситуації та пікантні сцени, з якими зіштовхувалися мешканці комуналок.

Ця книга не просто відправляє читача в минуле – вона надає можливість прослідкувати за фундаментом сімейних і моральних цінностей, за взаємостосунками між членами різних сімей на одній житловій площі, провести ледь помітну межу між «своїм» та «спільним». Ті звички, думки, пріоритети, які спостерігаються в героїв твору, зовсім відмінні від того, що зустрічається в сучасному суспільстві – і в цьому відчувається якась ностальгія з відчуттям загубленої романтики.

Не менш цікавим є погляд на сексуальне життя в комуналці – письменниця розкриває перед читачами якийсь окремий бік минулого, розфарбовуючи його строкатими фарбами.

Повість «Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» знайомить з типовими представниками радянської епохи. «Дядьміш», «Бабшур», «Сьожа», «Ірена-Ігарьоша» – ці та інші персонажі не дадуть вам сумувати, втягуючи у несподівані історії, роблячи шокуючі відкриття та збагачуючи життя оточуючих новими емоціями. Перед нашими очима промайне перше кохання оповідача, його несміливий сексуальний досвід і унікальні можливості, доступні лише мешканцям комуналок.

Якщо ви шукаєте легку, кумедну та дещо повчальну книгу з «побутовою» еротикою, рекомендуємо скачати «Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» Люби Клименко. Цю повість та інші твори талановитої української письменниці ви знайдете в бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Нашим відвідувачам надається можливість отримати якісну літературу безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Гніздо горлиці
Гніздо горлиці Леся Олендій
Замкнене коло
Замкнене коло Світлана Талан
раКУРС
раКУРС Світлана Талан
Намір
Намір Любко Дереш

Відгуки на книгу «Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» Любы Клименко