«Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» Люба Клименко

«Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» Люба Клименко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3423 переглядів
3423 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» Люби Клименко (анотація)

Книга «Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» – кумедна та сімейно-драматична історія, створена у вигляді спогадів-мемуарів головного героя – чоловіка, якому трохи за п’ятдесят. Найцікавіше читати онлайн цю повість саме ровесникам головного героя, адже її авторка Люба Клименко змалювала не просто стосунки між жінками та чоловіками так званого «третього віку», а й особливості проживання у комунальних квартирах шістдесятих-сімдесятих років минулого століття. Письменниці вдалося передати атмосферу тієї епохи, труднощі, кумедні ситуації та пікантні сцени, з якими зіштовхувалися мешканці комуналок.

Ця книга не просто відправляє читача в минуле – вона надає можливість прослідкувати за фундаментом сімейних і моральних цінностей, за взаємостосунками між членами різних сімей на одній житловій площі, провести ледь помітну межу між «своїм» та «спільним». Ті звички, думки, пріоритети, які спостерігаються в героїв твору, зовсім відмінні від того, що зустрічається в сучасному суспільстві – і в цьому відчувається якась ностальгія з відчуттям загубленої романтики.

Не менш цікавим є погляд на сексуальне життя в комуналці – письменниця розкриває перед читачами якийсь окремий бік минулого, розфарбовуючи його строкатими фарбами.

Повість «Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» знайомить з типовими представниками радянської епохи. «Дядьміш», «Бабшур», «Сьожа», «Ірена-Ігарьоша» – ці та інші персонажі не дадуть вам сумувати, втягуючи у несподівані історії, роблячи шокуючі відкриття та збагачуючи життя оточуючих новими емоціями. Перед нашими очима промайне перше кохання оповідача, його несміливий сексуальний досвід і унікальні можливості, доступні лише мешканцям комуналок.

Якщо ви шукаєте легку, кумедну та дещо повчальну книгу з «побутовою» еротикою, рекомендуємо скачати «Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» Люби Клименко. Цю повість та інші твори талановитої української письменниці ви знайдете в бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Нашим відвідувачам надається можливість отримати якісну літературу безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» Люби Клименко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» Люби Клименко

Одна відповідь до “Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці”

  1. Надія Надія сказав:

    Спочатку книга «Маміглапінатапеї, або Любов у київській комуналці» викликала в мене досі неоднозначні відчуття, але згодом я гоготала неначе, я приймаю участь у всій цій історії. Така собі машина часу, перенесла мої спогади у минуле. Вам просто треба скачати цей твір і тоді ви зрозумієте про що я говорю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *