«Мандри Гуллівера» Джонатан Свіфт

«Мандри Гуллівера» Джонатан Свіфт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
10429 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мандри Гуллівера» Джонатана Свіфта (анотація)

Книга «Мандри Гуллівера» Джонатана Свіфта – це фантастичний роман, що покликаний з великою долею іронії та гумору висміяти вади людського суспільства. Через призму вигаданих істот – ліліпутів та велетнів, автор показує, що йому найбільше не подобається в тогочасному соціумі, та що він волів би змінити. Лейтмотивом всього твору стає думка, що наш світ дуже плинний і це стосується як людини, так і природи.

Головним героєм історіє є Лемюель Гуллівер, що в своєму звичайному житті був хірургом та мандрівником. Більше того, він також мав власний корабель, на якому і потрапив до фантастичної країни маленьких людей. Автор мистецьки поєднує справжнє та вигадане. Морська подорож є реальною, в той час коли ліліпути – вигадка. Композиційно роман складається з чотирьох частин і в кожній герой потрапляє до нової казкової країни. До речі, читати онлайн книгу «Мандри Гуллівера» Джонатана Свіфта українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Через призму різних вигаданих країн автор показує вищезгадані вади суспільства. До прикладу, ліліпути висміюють ніщо інше, як бюрократію та формалізований процес взаємовідносин між людьми. В свою чергу, країна велетнів показує, наскільки маленькою може бути сама людина.

Скачати книгу «Мандри Гуллівера» Джонатана Свіфта можна українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати аудіокнигу «Мандри Гуллівера» Джонатана Свіфта онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Мандри Гуллівера» Джонатана Свіфта та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Мандри Гуллівера» Джонатана Свіфта: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Мандри Гуллівера» Джонатана Свіфта і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Мандри Гуллівера» Джонатана Свіфта українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мандри Гуллівера» Джонатана Свіфта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *