«Манфред» Джордж Гордон Байрон

«Манфред» Джордж Гордон Байрон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
638 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Манфред» Джорджа Гордона Байрона (анотація)

Книга «Манфред» Джорджа Гордона Байрона містить у собі драматичну поему, написану видатним англійським поетом у 1817 році. Роки його творчості припали на період романтизму у літературі, що й зіграло певну роль у тому, якими були його вірші.

Байрону якось вдавалось поєднувати у своїх творах те, що видавалось непоєднуваним. Наприклад, його герої були по суті своїй революціонерами, боролись за свободу, рухались вперед, активно діяли, але при цьому події могли відбуватись в атмосфері смутку, песимізму і «світової скорботи».

У даному творі центральним персонажем є чоловік, якого звати Манфред. Він переживає дує важкий період у житті, бо страждає від почуття провини за один вчинок. Через ту його дію, можливо, померла дівчина, яку він кохав, тому й вважає герой, що він у цьому винен.

У його голові повно думок, а душа розривається від болю, і зупинити це все Манфред не може. Витримати такі душевні страждання дуже важко, і головний герой вже просто не може це витримати. Він готовий зробити що завгодно, щоб тільки це все припинилось. Тому й починає він кликати духів, щоб вони допомогли йому все забути…

Частково автор розповідає у творі і про власні переживання, тому поему можна назвати і у чомусь автобіографічною. До початку роботи над нею Байрон переїхав до Швейцарії, бо до цього його підштовхнули драматичні події в особистому житті, які він важко переживав (як і його Манфред).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Манфред» Джорджа Гордона Байрона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Манфред» Джорджа Гордона Байрона українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Манфред» Джорджа Гордона Байрона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *