«Маріупольський процес» Галина Костянтинівна Вдовиченко

«Маріупольський процес» Галина Костянтинівна Вдовиченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2210 переглядів
2210 переглядів

Короткий зміст книги «Маріупольський процес» Галини Костянтинівни Вдовиченко (анотація)

Книга «Маріупольський процес» – історія про найстрашніше, що може відбутися в житті будь-якої людини – про війну та страждання, які вона тягне за собою. На жаль, це не історія та не авторські фантазії, а наша сучасна реальність, про яку далеко не кожен наважується говорити.

Талановита львівська письменниця Галина Костянтинівна Вдовиченко наважилася, і зробила це надзвичайно проникливо, відверто й сміливо. У цьому романі про окупований Донбас і військові дії в зоні АТО відсутні будь-які стереотипні погляди на Схід і Захід України, на українців, що мешкають по обидві боки барикад. І навіть сюди, в оточення стрілянини та смерті, проникло кохання, якому байдуже, які політичні погляди у тебе в голові.

Роману та Ользі не пощастило зустрітися саме зараз, у ворожій атмосфері, де повітря було наелектризоване ненавистю до своїх політичних сусідів. Він – боєць із Західної України, вона – сепаратистка, як забрала його з полону як робочу силу. Здавалося б, ненависть могла зростати в геометричній прогресії, але ця зустріч викликала лише жалість, яка дуже швидко переродилася в щирі й палкі почуття. Тепер закохані повинні були не лише заявити світу про своє право на щастя, а й пронести своє кохання крізь весь жах під кулями та засуджуючі погляди оточення.

У романі «Маріупольський процес» перед читачем розкривається життя українців на окупованих територіях у всіх соковитих фарбах. Починаючи читати онлайн цю книгу, не можеш не пройнятися переживаннями людей, які беруться за зброю, та очікуваннями мирних жителів, які вже звикли до вибухів, пострілів та смерті, що очікує за будь-яким поворотом.

З кожною сторінкою книги все глибше занурюючись в сюжетні перипетії, розумієш: війна, про яку ми звикли отримувати новини щодня, перетворюється у внутрішнє протистояння почуттів і цінностей, пізнання себе та відкриття нових горизонтів. І перемога в цій боротьбі буде непростою – людяність, здоровий глузд і кохання мають побороти жорстокість і абсурдність нашого буття.

Для бажаючих скачати «Маріупольський процес» Галини Костянтинівни Вдовиченко пропонуємо цей твір у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Маріупольський процес» Галини Костянтинівни Вдовиченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Маріупольський процес» Галини Костянтинівни Вдовиченко

А ви помічали, що контури України дещо нагадують обриси пса? «Он викручена лінія заходу – профіль собачої морди, нахиленої до грудей. Короткі лапи – Одеська область та Крим. На півночі, де Чернігівщина, – спина зі складеними крилами. Крилатий пес, пес-пташеня перед стрибком». Пес, якому ампутували задні лапи. Тепер він не може стояти, тому мусить розправити крила, ген туди, аж до Москви, й злетіти…

Людина – сильна істота, але вона й слабка. Вона може не раз і не два відректися, а потім гірко покаятися і любити, щиро любити. Може пройти шлях апостола Петра, який тричі відрікався від Христа, а згодом став одним з його найближчих послідовників.

Усі, хто гине на полі бою, перетворюються на ангелів.

– І так будь-який механізм, – підхоплює Валька, – особливо жіночий. Не прочистиш вчасно – заіржавіє.

Скачати безкоштово книгу «Маріупольський процес» Галини Костянтинівни Вдовиченко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маріупольський процес» Галини Костянтинівни Вдовиченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *