«Марія Пустельна, або Історія одного лева» Петро Немировський

«Марія Пустельна, або Історія одного лева» Петро Немировський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
479 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Марія Пустельна, або Історія одного лева» Петра Немировського (анотація)

«Гурій любив левів. Дитиною він не грався з іншими м’якими іграшками — ні з ведмедиками, ні із зайченятами. Не просив батьків купити йому якусь живу тваринку — ні собаку, ні хом’яка. Тільки лева». Так починається ця повість, герой якої — Гурій, грек з Одеси, талановитий художник. Життя Гурія було наповнене великими пригодами, спокусами та стражданням. Основний мотив повісті — долі різних людей у світлі євангельських істин, містичний зв’язок історичного минулого і сьогодення.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Марія Пустельна, або Історія одного лева» Петра Немировського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Марія Пустельна, або Історія одного лева» Петра Немировського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Марія Пустельна, або Історія одного лева» Петра Немировського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *