«Маруся Чурай» Ліна Костенко

«Маруся Чурай» Ліна Костенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2483 переглядів
2483 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Маруся Чурай» Ліни Костенко (анотація)

«Маруся Чурай» Ліни Костенко – це історичний роман, написаний у віршованій формі відомою українською письменницею і поетесою. Вперше його було опубліковано у 1979 році, а в основі сюжету лежить легенда про піснярку, ім’я якої і стало назвою твору. За нього письменниця навіть отримала премію Шевченка у 1987.

Дійство відбувається на фоні історичних подій 17-го століття (його другої половини), і ви це зрозумієте, коли будете читати онлайн книгу «Маруся Чурай» Ліни Костенко українською мовою, але основою сюжету є тема кохання. Почуття виникають між Марусею і Грицьком, але набутись разом, насититись один одним вдосталь закохані так і не встигають, бо події їх чекають попереду важкі і трагічні.

Особливість побудови сюжету твору у його ретроспективності – спершу розповідається про подію, а далі вже показано все те, що їй передувало. Тому, щоб дізнатись, чому прекрасну молоду дівчину судять у суді, потрібно прочитати весь твір.

Щоб до читання можна було повертатись у будь-який зручний час, рекомендуємо скористатись можливостями нашого ресурсу і скачати книгу «Маруся Чурай» Ліни Костенко українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Це класика української літератури, у якій містяться мудрі думки на всі часи.

Читайте також усі 👉 Вірші Ліни Костенко 👈 на нашому книжковому сайті Книгого.

Тут ви можете слухати читання онлайн поеми “Маруся Чурай” Ліни Костенко українською мовою абсолютно безкоштовно.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Маруся Чурай» Ліни Костенко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маруся Чурай» Ліни Костенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *