«Маруся» Григорій Квітка-Основ’яненко

«Маруся» Григорій Квітка-Основ’яненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1173 переглядів
1173 переглядів

Про книгу «Маруся» Григорія Квітки-Основ’яненко

Читати онлайн книгу «Маруся» Григорія Квітки-Основ’яненка українською мовою обов’язково майбутнім випускникам, адже ця повість входить до програми ЗНО з української мови та літератури. А ще всім поціновувачам гарної класики та любовних романів. 

В центрі сюжету книги «Маруся» – трагічне кохання. По мірі розгортання подій, автор докладно показує обряди сватання, весілля та погребіння, які сформувались протягом сотень років у кращих традиціях християнського світогляду. Тому повість цінна ще й як джерело вивчення життя та побуту наших спільних предків. 

Головні герої – ідеальні у всіх відношеннях дівчина та хлопець. Вони неначе створені один для одного. Здається, що сама доля їх зводить. Але, в житті не буває казкових сценаріїв… 

Автор чуттєво та реалістично змальовує всі душевні переживання молодих людей та інших причасних. Ще одним бонусом твору є те, що в ньому присутні детальні описи народного одягу кінця 18-го та початку 19-го століть. 

Радимо скачати книгу «Маруся» Григорія Квітки-Основ’яненка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Приємного вам читання!

Завантажити безкоштовно книгу «Маруся» Григорія Квітки-Основ’яненко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маруся» Григорія Квітки-Основ’яненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *