«Маруся» Василь Шкляр

«Маруся» Василь Шкляр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5231 переглядів
5231 переглядів

Про книгу «Маруся» Василя Шкляра

Сучасний український письменник Василь Шкляр запрошує всіх небайдужих патріотів до своїх уроків історії, які викладає у своїх пронизливих творах. Однією з таких книг є роман “Маруся” – хвилююча історія про юну дівчину, яка в шістнадцять років взяла до рук зброю, сформувала свій повстанський загін і пішла захищати свою рідну батьківщину. Цей твір вражає своєю реалістичністю, драматизмом та неймовірною ніжністю, бо доля нагородила головну героїню палким коханням саме у цей, найтяжчий період її життя.

Головна героїня книги “Маруся” Олександра Соколовська – реальна людина, яка в 1919 році воювала за незалежність України. Після того, як на війні загинули її три брати, зовсім юна дівчина вирішила не залишатися осторонь, коли її країна потерпає від руйнувань і смертей.

Взявши псевдонім “Маруся”, вона організувала цілу армію, своїм прикладом надихнувши їх на відчайдушну боротьбу. Ця героїчна отаманка стала символом незламності й мужності, розсудливості й кмітливості, а головне – справжнього патріотизму. Про таких героїв потрібно читати й розповідати підростаючому поколінню – особливо це актуально зараз, коли нашу державу розриває нова війна…

Василь Шкляр створив не просто грандіозне історичне полотно, а захоплюючий твір, де історія поєднується з щирими емоціями, а жорстока війна пронизана романтикою кохання. Так судилося, що навіть серед цього жахіття серце відважної дівчини вперше торкнули великі почуття – вона закохалася у вродливого воїна Мирона, який був одним з тих, кого Маруся нещадно знищувала. За чим слідувати – за своїм серцем чи патріотичною ідеєю? І навіть в цій непростій ситуації мудра дівчина не розгубилася…

Якщо ви хочете всією душею відчути Україну, пройнятися її болем та прагненням до свободи, прослідкувати її шлях до незалежності, а також насолодитися національним колоритом, рекомендуємо скачати книгу “Маруся”. Реанімуючи забуті сторінки української історії, автор вкладає в свої надихаючі твори найголовніше – віру в сильну й незламну Україну та гордість за героїзм її народу.

Цитати з книги «Маруся» Василя Шкляра

Москаль як не вкраде, то не дихне.

Втрати в боротьбі завжди будуть меншими за ті, яких ми зазнаємо в покорі..

Ніхто з вас не злічить тих жертв, що їх галичани поклали та ще покладуть на вівтар Вітчизни.

"Мужність там, де любов."

Скачати безкоштово книгу «Маруся» Василя Шкляра

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маруся» Василя Шкляра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *