«Маруся» Василь Шкляр

«Маруся» Василь Шкляр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Маруся» Василя Шкляра

Сучасний український письменник Василь Шкляр запрошує всіх небайдужих патріотів до своїх уроків історії, які викладає у своїх пронизливих творах. Однією з таких книг є роман “Маруся” – хвилююча історія про юну дівчину, яка в шістнадцять років взяла до рук зброю, сформувала свій повстанський загін і пішла захищати свою рідну батьківщину. Цей твір вражає своєю реалістичністю, драматизмом та неймовірною ніжністю, бо доля нагородила головну героїню палким коханням саме у цей, найтяжчий період її життя.

Головна героїня книги “Маруся” Олександра Соколовська – реальна людина, яка в 1919 році воювала за незалежність України. Після того, як на війні загинули її три брати, зовсім юна дівчина вирішила не залишатися осторонь, коли її країна потерпає від руйнувань і смертей.

Взявши псевдонім “Маруся”, вона організувала цілу армію, своїм прикладом надихнувши їх на відчайдушну боротьбу. Ця героїчна отаманка стала символом незламності й мужності, розсудливості й кмітливості, а головне – справжнього патріотизму. Про таких героїв потрібно читати й розповідати підростаючому поколінню – особливо це актуально зараз, коли нашу державу розриває нова війна…

Василь Шкляр створив не просто грандіозне історичне полотно, а захоплюючий твір, де історія поєднується з щирими емоціями, а жорстока війна пронизана романтикою кохання. Так судилося, що навіть серед цього жахіття серце відважної дівчини вперше торкнули великі почуття – вона закохалася у вродливого воїна Мирона, який був одним з тих, кого Маруся нещадно знищувала. За чим слідувати – за своїм серцем чи патріотичною ідеєю? І навіть в цій непростій ситуації мудра дівчина не розгубилася…

Якщо ви хочете всією душею відчути Україну, пройнятися її болем та прагненням до свободи, прослідкувати її шлях до незалежності, а також насолодитися національним колоритом, рекомендуємо скачати книгу “Маруся”. Реанімуючи забуті сторінки української історії, автор вкладає в свої надихаючі твори найголовніше – віру в сильну й незламну Україну та гордість за героїзм її народу.

Цитати з книги «Маруся» Василя Шкляра

Москаль як не вкраде, то не дихне.

Втрати в боротьбі завжди будуть меншими за ті, яких ми зазнаємо в покорі..

Ніхто з вас не злічить тих жертв, що їх галичани поклали та ще покладуть на вівтар Вітчизни.

"Мужність там, де любов."

Завантажити безкоштовно книгу «Маруся» Василя Шкляра

Завантажити книгу «Маруся» у форматі:

Рекомендації

Ворошиловград
Ворошиловград Сергій Жадан
Месопотамія
Месопотамія Сергій Жадан
Не озирайся і мовчи
Не озирайся і мовчи Макс Кідрук
Черешні з коньяком
Черешні з коньяком Ніка Нікалео

Відгуки на книгу «Маруся» Василя Шкляра