«Машина часу» Герберт Велз

«Машина часу» Герберт Велз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4754 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Машина часу» Герберта Велза (анотація)

Книга «Машина часу» – це класика фантастичного жанру, на якій побудовано багато творів про мандрівки в часі за допомогою технологічних пристроїв. Герберт Джордж Уеллс створив цей легендарний роман більше ста років тому, проте зараз він залишається одним з найцікавіших та найактуальніших творів сьогодення. Детальний опис взаємодії живих істот далекого майбутнього дає підстави віднести цю книгу до соціальної антиутопії.

Ключова ідея роману – показати деградацію людства після технічного прогресу. Головний герой потрапляє на машині часу в 802701 рік та опиняється в атмосфері недалекого кінця світу. Люди пережили технологічний розквіт і статок, проте суспільна мораль так і залишилась на нижчих щаблях розвитку.

Картина, що відкривається перед Мандрівником в часі, досить цікава та небезпечна. Все живе на Землі поділено на дві раси – елоїв та морлоків. Перші – це своєрідні аристократи, не пристосовані до фізичної праці. Згодом ці безвольні та слабкі істоти зовсім втратили вміння виживати, ставши здобиччю для своїх підземних сусідів.

Морлоки – робочий клас, що проживає під землею. Раніше вони забезпечували елоїв та рухали прогрес вперед. Але тепер, коли морлоки втратили майже всі залишки інтелекту, вони перетворилися на небезпечних тварин. В умовах дефіциту їжі вони вночі виходять з-під землі, щоб полювати на елоїв та вживати їхнє м’ясо. І ось трапляється неймовірне – морлоки викрадають машину часу, і головний герой змушений поринути в гущину пригод, щоб відвоювати своє право повернутися назад.

Особливо яскраво письменник змалював проблему соціальної нерівності. На його думку, розподіл людей на аристократів і робочих призведе до неминучої загибелі обох класів. Не менше вражає картина остаточного зникнення людей на нашій планеті – Сонце перестає зігрівати Землю, і її населяють лише крабоподібні істоти.

Роман «Машина часу» містить чимало філософських роздумів про час і простір, про людські й технологічні можливості щодо подолання часових та просторових меж. Ви можете читати онлайн цей твір на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Тим, хто хоче скачати «Машина часу» Герберта Джорджа Уеллса, ми пропонуємо наступні формати електронних книг: fb2, txt, epub та rtf.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Машина часу» Герберта Велза та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Машина часу» Герберта Велза: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Машина часу» Герберта Велза і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Машина часу» Герберта Велза українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Машина часу» Герберта Велза

Одна відповідь до “Машина часу”

  1. Саша Саша сказав:

    Спочатку я подумала, що книга “Машина часу” занадто моторошна для мене, але згодом мене затягнуло. Було страшнувато, но то того варте. Я в шоці, невже майбутнє і справді буде таким?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *