«Маска Червоної Смерті» Едгар По

«Маска Червоної Смерті» Едгар По

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
979 переглядів
979 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Маска Червоної Смерті» Едгара По (анотація)

Книга «Маска червоної смерті» Едгара По була написана класиком детективного жанру у 1842 році, тоді ж її було і опубліковано. Це одне з найбільш відомих оповідань письменника, а розповідається у ньому про події, які відбуваються під час епідемії чуми, яку називали Червоною смертю.

Люди, які заражаються цією жахливою хворобою, можуть помирати навіть через півгодини після зараження, тому що розвивається вона стрімко, а однією з ознак є кривавий піт. Країна швидко втрачає своїх громадян, але принц Просперо сподівається, що йому і його друзям вдасться заховатись від чуми у своєму замку-монастирі.

Будівля знаходиться у віддаленому місці, тож є надія, що хвороба туди просто не дістанеться. Разом з людьми, яких він зібрав, Просперо замуровує всі входи і виходи, щоб не дати можливості жодному мікробу пробратись у будівлю. При цьому Просперо подбав про те, щоб у замку було все для нормального життя людей, а через кілька місяців він навіть вирішив влаштувати бал-маскарад.

Через деякий час після початку свята стало зрозуміло, що серед гостей є той, кого сюди не запрошували. Це був незнайомець у лахмітті і масці, яка жахала одним своїм виглядом. Ніхто не знав, хто ховається під цим страшним костюмом і як він взагалі потрапив у замок, який було фактично замуровано. Та коли таємниця відкрилась, було вже запізно…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Маска Червоної Смерті» Едгара По українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маска Червоної Смерті» Едгара По

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *