«Маска» Володимир Савович Лис

«Маска» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
851 переглядів
851 переглядів

Про книгу «Маска» Володимира Савовича Лиса

Сучасні письменники розширюють обрій літературних жанрів, пропонуючи читачам цікаві поєднання. Такою оригінальною та колоритною є книга «Маска» – неймовірний сюжет, створений на межі історичного роману і детективу.

З перших сторінок читач опиняється серед західноукраїнської шляхти на зламі XVIII – XIX століть. Таємничий розбійник у масці зі своїми помічниками перетворюють святковий бал на страшне місце кривавої розправи. Хто він, цей зухвалий бандит, який постійно змінює маски? Чи є спосіб його приборкати?

Починаючи читати онлайн книгу «Маска» Володимира Савовича Лиса українською мовою, пірнаєш у цікаву історичну епоху, у подробицях спостерігаючи за життям Західної України, Польщі і навіть Німеччини. Авантюри і пригоди, жорстокі вбивства і сердечні зізнання, гонитва за щасливою долею будь-якою ціною – все це буденність розбійника в масці.

Перед читачами розкривається сповнена трагічних моментів та розчарувань життєва доля головного героя Прокопа, який став на шлях розбою. Чи можна його виправдати? Чи понесе він відповідальність за згублені життя? Чи вдасться детективу Слепньову схопити головного розбійника тих часів? Володимир Лис глибоко зазирає в душу Прокопа, показуючине лише зовнішню маску, а й внутрішню…

Пропонуємо скачати книгу «Маска» Володимира Савовича Лиса у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маска» Володимира Савовича Лиса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *