«Математика кохання. Стереотипи, докази і пошук остаточного рішення» Ханна Фрай

«Математика кохання. Стереотипи, докази і пошук остаточного рішення» Ханна Фрай

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
542 переглядів
542 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Математика кохання. Стереотипи, докази і пошук остаточного рішення» Ханни Фрай (анотація)

Якими б непередбачуваними і мінливими не були закони любові, математика в змозі не тільки їх описати, а й подекуди пояснити. З книжки ви дізнаєтеся, які в нас шанси знайти і зберегти кохання, як уникнути розлучення й коли варто йти на компроміс, що таке флірт і як виробити оптимальний алгоритм поведінки на вечірці. Поезія, живопис і музика можуть сказати про любов те, що не можна висловити звичайними словами. І такою самою здатністю володіє математика. Автор дотепно і натхненно доводить, що математика є навдивовижу ефективним інструментом для обговорення складних, часто незрозумілих, інколи обурливих, але завжди цікавих законів любові.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Математика кохання. Стереотипи, докази і пошук остаточного рішення» Ханни Фрай українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Математика кохання. Стереотипи, докази і пошук остаточного рішення» Ханни Фрай

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *