«Матінка Кураж та її діти» Бертольт Брехт

«Матінка Кураж та її діти» Бертольт Брехт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1486 переглядів
1486 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Матінка Кураж та її діти» Бертольта Брехта (анотація)

Книга «Матінка Кураж та її діти» Бертольта Брехта – це творіння відомого німецького драматурга, яке представляє собою алегоричну п’єсу, у якій піднімається тема війни. Створено цей твір було у 1939 році, і він отримав гучний підзаголовок «Хроніка часів Тридцятилітньої війни». І хоч вона завершилась давно, на порозі стояла вже нова – Друга Світова. Втіленням її стала матінка Кураж – центральна героїня дійства.

Якщо ви ще не знайомі з роботами автора, то можете вже починати читати онлайн книгу «Матінка Кураж та її діти» Бертольта Брехта українською мовою, щоб дізнатись, як же німець бачить і зображує ті жахіття, які несла війна. Отже, головна героїня, у якої троє дітей, пристосувалась до страшної реальності і навіть навчилась отримувати користь від військових дій. Небезпека її не зупиняла, та найстрашніше, що на неї не діяла навіть втрата дітей.

Під час війни її торгівля йшла краще, ніж у мирний час, тому вона готова була підтримувати військові дії ще довго. Та це не означає, що вона була злою чи жорстокою людиною, бо могла і допомогти комусь, якщо це, звісно, не шкодило їй самій.

А якими були її діти, якими рисами характеру вирізнялись, яка доля їх чекала, зможете дізнатись, якщо виберете скачати книгу «Матінка Кураж та її діти» Бертольта Брехта безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) у нас на сайті.

Слухати аудіокнигу «Матінка Кураж та її діти» Бертольта Брехта онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Матінка Кураж та її діти» Бертольта Брехта українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Матінка Кураж та її діти» Бертольта Брехта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *