«Матусин оберіг» Світлана Талан

«Матусин оберіг» Світлана Талан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2198 переглядів
2198 переглядів

Про книгу «Матусин оберіг» Світлани Талан

Світлана Талан – справжній майстер проникливих життєвих мелодрам, від яких не можеш відірватися до останньої сторінки. Її книга «Матусин оберіг» – хвилююча історія про нашу жорстоку сучасність і душевний біль, невиправдані ілюзії та, водночас, віру в щасливе майбутнє, яку не змогли зламати ані війна, ані розлука з коханим, ані насильницьке заміжжя. Серед сюжетної канви ми бачимо не лише книжкових героїв – здається, що нам зустрічаються наші знайомі, а головні персонажі твору потрапили до наших гірких українських реалій.

Починаючи читати онлайн цей пронизливий роман, знайомимося з Олесею – тендітною та доброю дівчиною, яка залишилася сиротою ще в дитячому віці. Єдине, що повязувало її з матусею – її листи, які вона залишила своїй доньці, наказавши відкривати їх поступово на дні народження.

Йшов час, батько Олесі одружився з іншою жінкою, а її син Костянтин і став для дівчини головною перешкодою для щастя. Саме тоді Олеся зустріла Ігоря, розуміючи, що це – кохання на все життя. Проте напружена ситуація в країні спіткала хлопця – справжнього патріота – поїхати на добровольчих засадах в зону АТО. Чи зустрінуться закохані знову? Які випробування підготувала молодим людям примхлива доля?

У романі «Матусин оберіг» перетинаються кілька сюжетних ліній, запрошуючи читача до строкатого лабіринту людських доль і несподіваних поворотів, цілого виру емоцій та запеклої боротьби за свої цінності та переконання. У цій книзі органічно злилися доля країни та окремої людини – авторка ніби провела паралелі між ними, показуючи несамовите прагнення до перемоги.

Тут розглядається багато болючих проблем, пов’язаних із сімейним насиллям, лицемірством і жорстокістю, продажністю та підступністю. Кінцівка твору стає справжнім одкровенням та змушує замислитися над вибором власного шляху кожним із нас.

Рекомендуємо скачати «Матусин оберіг» Світлани Талан усім, хто шукає гостросюжетну драматичну історію про болючі реалії нашого суспільства зі зворушливою історією сильного і незламного кохання. Ви можете знайти цю книгу в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Наші електронні матеріали розміщені у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Матусин оберіг» Світлани Талан

Рекомендації

Відгуки на книгу «Матусин оберіг» Світлани Талан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *