«Мати все» Люко Дашвар

«Мати все» Люко Дашвар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2726 переглядів
2726 переглядів

Про книгу «Мати все» Люко Дашвар

Твори Люко Дашвар закручують, як торнадо, вивертають душу і відкидають ошелешеного читача до самісінького бездоріжжя життя, де змішалися бруд і відчай, шокуюча відвертість і неприкрите лицемірство. Таким же вражаючим і хвилюючим є роман «Мати все» – моторошна історія про поламані людські долі в строкатому життєвому калейдоскопі.

Головна героїня книги Іветта Андріївна – відчайдушна мати, яка присвятила себе дітям Ліді й Платону. І одразу непросте питання: чи може материнська любов знищувати? А якщо додати, що в сім’ї виховується психічно хвора дитина, стає зрозуміло, чому жінка створила в родинному колі свій власний світ, який ревно боронила від втручання ззовні. Хто міг передбачити результати такого «виховання»? На жаль, сімейні травми та негаразди мають величезний вплив на подальшу долю вже дорослих і зрілих дітей.

У письменниці немає розподілу всіх персонажів на добрих і поганих. Її творчість є пронизливо життєвою, тому в кожного героя книги – складний і неоднозначний характер. Всі вони прагнули до своїх цілей іноді забуваючи озирнутися навкруги або не чуючи інших. Кожного з них можна одночасно засудити та виправдати, жаліти й ненавидіти.

У гонитві за своїми ідеалами і Іветта, і Стас, і Ліда, і Платон опинилися на краю прірви. Чи встигли вони зупинитися? Чи засвоїли життєві уроки? На ці та інші запитання ви знайдете розгорнуті відповіді у захоплюючих сюжетних перипетіях, якщо вирішите скачати «Мати все» Люко Дашвар.

Роман змушує замислюватися над простими життєвими ситуаціями, яких вистачає в кожного з нас. Сім’я може стати не тільки опорою, а й «підрізати крила», зародити в серці невпевненість або страх. Тонкий психологізм, яким пройнята вся книга «Мати все», залишає дуже глибокий післясмак і потребу в переосмисленні сімейних та особистих цінностей. Навіть у назві твору відчувається гра слів і подвійний сенс – так, як і в нашій гіркій багатошаровій реальності.

Пропонуємо вам читати онлайн цю проникливу книгу на нашому сайті – тут ви знайдете її безкоштовно та без реєстрації. Також пропонуємо вам наступні формати електронних матеріалів для скачування твору – fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Мати все» Люко Дашвар

«Інтернет — найбезсистемніша система. Мені більше подобаються книжки…»

«Ні, нітрохи не змерзла, тепло. На душі тепло, а душа й тіло зігріває.»

«Дайте чужі болі гоїти, щоб своїх не чути.»

«І взагалі, всі нормальні люди — звичайні, а ті, що вважають себе надзвичайними, просто пихаті хворі потвори.»

Скачати безкоштово книгу «Мати все» Люко Дашвар

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мати все» Люко Дашвар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *