«Мати» Микола Хвильовий

«Мати» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2567 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мати» Миколи Хвильового (анотація)

Темі українських матерів присвячені сотні літературних шедеврів, та жоден з них не є настільки чуттєвим та трагічним, як психологічна новела «Мати», написана українським генієм, ідейним натхненником революції Миколою Хвильовим. В цій книзі автор зумів передати всю біль та розпач, котру відчувають українські матері, зміг відшукати потрібні слова, щоб описати ненависть до ворогів, що забрали життя десятків тисяч синів України.

Щоб скачати книгу «Мати» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), оберіть файл зі списку: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Новела детально описує трагічні події, що відбувались на зламі віків, в період, коли українці нарешті прокинулись та почали боротьбу за власну незалежність. Сотні хоробрих юнаків гинули за майбутнє, потрапляли в полон, проте не здавались, тримались до кінця навіть під страхом бути вбитими.

Герої книги опиняються в самому епіцентрі подій. Вони – два брати, що ще нещодавно разом обробляли поле та вечеряли за одним батьківським столом. Тепер юнаки по різні сторони барикад. Вони воюють в ворожих таборах, служать різним правителям та без сумнівів виконують їх накази.

Чому життя героїв склалось саме так? Задля чого вони страждають? Та що відчуває їхня мати? Почніть читати онлайн книгу «Мати» Миколи Хвильового українською мовою та дізнайтесь, яким був нелегкий шлях українців в боротьбі за гідність, права та волю.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мати» Миколи Хвильового українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Мати» Миколи Хвильового українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мати» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *