«Мати» Микола Хвильовий

«Мати» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1044 переглядів
1044 переглядів

Про книгу «Мати» Миколи Хвильового

Темі українських матерів присвячені сотні літературних шедеврів, та жоден з них не є настільки чуттєвим та трагічним, як психологічна новела «Мати», написана українським генієм, ідейним натхненником революції Миколою Хвильовим. В цій книзі автор зумів передати всю біль та розпач, котру відчувають українські матері, зміг відшукати потрібні слова, щоб описати ненависть до ворогів, що забрали життя десятків тисяч синів України.

Щоб скачати книгу «Мати» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), оберіть файл зі списку: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Новела детально описує трагічні події, що відбувались на зламі віків, в період, коли українці нарешті прокинулись та почали боротьбу за власну незалежність. Сотні хоробрих юнаків гинули за майбутнє, потрапляли в полон, проте не здавались, тримались до кінця навіть під страхом бути вбитими.

Герої книги опиняються в самому епіцентрі подій. Вони – два брати, що ще нещодавно разом обробляли поле та вечеряли за одним батьківським столом. Тепер юнаки по різні сторони барикад. Вони воюють в ворожих таборах, служать різним правителям та без сумнівів виконують їх накази.

Чому життя героїв склалось саме так? Задля чого вони страждають? Та що відчуває їхня мати? Почніть читати онлайн книгу «Мати» Миколи Хвильового українською мовою та дізнайтесь, яким був нелегкий шлях українців в боротьбі за гідність, права та волю.

Завантажити безкоштовно книгу «Мати» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мати» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *