«Мауглі» Редьярд Кіплінг

«Мауглі» Редьярд Кіплінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
21335 переглядів
21335 переглядів

Короткий зміст книги «Мауглі» Редьярда Кіплінга (анотація)

Чи думали ви про життя без цивілізації? Уявний світ та повне поєднання з природою подарує нам книга «Мауглі» Редьярда Кіплінга. Звичайно, на цю історію вже існує безліч екранізацій, але ми впевнені, що книжка все-таки краще.

Одного разу в джунглях відбулося щось дивне. Вовча родина знайшла людську дитину. Що робити і як вчинити звірям? Їм нічого не залишається, як прийняти його до свого світу та навчити тваринним законам. Радимо читати онлайн усім книгу «Мауглі» Редьярда Кіплінга українською мовою.

Поєднання поезії та прози не дасть змоги відволіктись ні на секунду від початку та до завершення читання. Дивовижні пригоди та життя серед тварин, закони, які неодмінно необхідно виконувати, щоб зберегти своє життя.

Не дивлячись на ті умови, де виросла людина, вона повинна завжди бути серед своїх, навіть якщо ці світи значно відрізняються.

Скачати книгу «Мауглі» Редьярда Кіплінга можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Мауглі» Редьярда Кіплінга та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Мауглі» Редьярда Кіплінга : fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Мауглі» Редьярда Кіплінга і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мауглі» Редьярда Кіплінга

2 відповіді до “Мауглі”

  1. Вікторія Вікторія сказав:

    В дитинстві мені дуже хотілось стати Мауглі, пожити десь у джунглях з дикими тваринами. Тепер така мрія в мого сина, дякую книгого за такі приємні спогади, рекомендую.

  2. Юрій Юрій сказав:

    Супер книга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *