«Маятник Фуко» Умберто Еко

«Маятник Фуко» Умберто Еко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
773 переглядів
773 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Маятник Фуко» Умберто Еко (анотація)

Книга «Маятник Фуко» Умберто Еко – визнана класика всесвітньо відомого італійського письменника. Останній вже не раз дивував читацький загал та критиків своїми книгами, проте саме цей його роман можна сміливо назвати одним з найвідоміших в його бібліографії. В котрий раз він довів свою письменницьку майстерність, поєднавши під однією обкладинкою історичний та детективно-філософський твір, що не позбавлений авторського гумору та сарказму.

Історія починається в Мілані, де в одне з видавництв приходить полковник у відставці Арденті, що приносить рукопис своєї книги. Казобон, Якоп Бельбо та Діоталлі, що працюють енциклопедистами в «Ґармоні», а саме таку назву носило видавництво, здивовані, адже на глибоке переконання полковника його рукописи мають справжню історію про орден тамплієрів. Ця праця наштовхнула ватагу дослідників на те, аби відродити забуту ідею дослідження тамплієрів, та їх місії, що вже припала пилом історії.

Висновки навіть з початку дослідження були шокуючими, адже виявилось, що практично всі доленосні події середньовічної Європи так чи інакше були пов’язані з лицарським орденом. Еко дивує та вражає тим, як майстерно можна сплести різні історичні події, перевернувши уявлення читача про те, яким насправді могло бути минуле. Небезпеки та смерть чекали дослідників на їх шляху, але вони готові були пройти його, щоб дізнатись всю правду про тамплієрів.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Маятник Фуко» Умберто Еко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Маятник Фуко» Умберто Еко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *