«Мазепа» Джордж Гордон Байрон

«Мазепа» Джордж Гордон Байрон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1656 переглядів

Короткий зміст книги «Мазепа» Джорджа Гордона Байрона (анотація)

Книгу «Мазепа» Джордж Гордон Байрон, видатний англійський поет, написав у 1819 році. У ній міститься поема, основою для якої стала легенда про Івана Мазепу, відомого українця, який став гетьманом. Чому автор обрав саме цю тему? Певно, тому що в Європі інтерес до України значно зріс у кінці 17 століття.

Сам Байрон про Україну дізнався спершу з книги «Загальна історія Турків», яка вийшла у 1603 році, а потім з твору Вольтера, який мав назву «Історія Карла ХІІ», де детально розповідається про країну, її місце розташування і населення. Там же згадується і Мазепа, який повернувся в Україну з Польщі страшним і жорстоким способом – його притягнув дикий жеребець, до якого майбутній гетьман був прив’язаний (це було покарання за перелюбство з чужою дружиною).

У центрі сюжету твору Байрона історія, яку розповідає Мазепа Карлу ХІІ після поразки, яку отримав під Полтавою. З неї можна дізнатись деталі того випадку, коли головного героя вирішили покарати за негідний вчинок. Мазепа був пажем польського короля, а коли вступив у любовний зв’язок з дружиною одного графа, це призвело до вигнання і суворого покарання.

Головному герою поеми довелось «їхати» прив’язаним до дикого коня, який ніс його у степ, а потім пережити напад вовків. В Україні він опинився ледь живим і міг би померти, як і кінь, що його ніс, але селяни випадково його знайшли і врятували. А от яким був шлях героя до гетьманства, краще читати у книжці.

Слухати аудіокнигу онлайн «Мазепа» Джорджа Гордона Байрона:


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Мазепа» Джорджа Гордона Байрона та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Мазепа» Джорджа Гордона Байрона: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Мазепа» Джорджа Гордона Байрона і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Мазепа» Джорджа Гордона Байрона українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мазепа» Джорджа Гордона Байрона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *