«Мазуревичі. Історія одного роду» Дарина Гнатко

«Мазуревичі. Історія одного роду» Дарина Гнатко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
11192 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мазуревичі. Історія одного роду» Дарини Гнатко (анотація)

Книга «Мазуревичі. Історія одного роду» – грандіозна родинна сага від однієї з найчутливіших авторок сучасної України Дарини Гнатко. На прикладі п’яти поколінь одного роду письменниця показала, як страждають діти та онуки через помилки та необачність своїх пращурів.

Червоною ниткою крізь усю книгу проходить трагедія роду Мазуревичів – мабуть, у генах головних героїв було закладено жорстокість та агресивність, що позначилася на вихованні нащадків. Спочатку – сильний і незламний Улас Мазуревич, з яким пов’язала своє життя нещасна Марфа, так і не послухавшись своїх батьків. Вона покладала надію на сина Тихона, проте він виявився ще страшнішим і жорстокішим. Тихон став справжнім прокляттям для своїх родичів і свого оточення, зіпсувавши їм життя своєю жадібністю та безсердечністю.

Настав час нових поколінь – донька Тихона Ярина вирішила покласти край сімейним стражданням та спокутувати гріхи діда й прадіда. Але розірвати це замкнене коло виявилося непросто: її син Олекса, якого образ діда не відпускав навіть після його смерті, здався на користь сімейному «вихованню» – жорстокість і холодність почали міцно огортати його серце. Трагічна подія, що забрала життя його дружини й доньки, розірвала на шматки його і без того скалічену душу. Починається новий виток страждань – вже з іншим політичним режимом і суспільною ідеологією.

Крізь призму роду Мазуревичів Дарина Гнатко розкриває перед читачами буремне двадцяте століття з його війнами, революцією та тоталітарними «лещатами», між якими опинилися мільйони нещасних сімей. Роман «Мазуревичі. Історія одного роду» – це поєднання найвідвертіших почуттів, емоцій та втрачених надій, де кохання і ненависть злилися у неповторні візерунки людських доль.

Якщо ви шукаєте драматичний сюжет з відголосками історії й тонким психологізмом, варто скачати «Мазуревичі. Історія одного роду» Дарини Гнатко. Ми пропонуємо наступні формати для скачування електронних книг: fb2, txt, epub та rtf. Також запрошуємо вас до нашої електронної бібліотеки, де ви можете читати онлайн цей багатошаровий та хвилюючий твір безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мазуревичі. Історія одного роду» Дарини Гнатко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Мазуревичі. Історія одного роду» Дарини Гнатко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мазуревичі. Історія одного роду» Дарини Гнатко

Одна відповідь до “Мазуревичі. Історія одного роду”

  1. Світлана Світлана сказав:

    Завдяки книзі про рід Мазуревичів я дізналась про шикарну авторку Дарину Гнатко. Роман читається легко та швидко. Мене дуже вразила жорстокість, я навіть уявити не могла, що такі люди існують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *