«MBA в домашніх умовах. Шпаргалки бізнес-практика» Джош Кауфман

«MBA в домашніх умовах. Шпаргалки бізнес-практика» Джош Кауфман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2479 переглядів
2479 переглядів

Короткий зміст книги «MBA в домашніх умовах. Шпаргалки бізнес-практика» Джоша Кауфмана (анотація)

Основний набір інструментів, потрібних для ведення бізнесу.

Щороку в мільйонів людей з’являється ідея стати підприємцем. Часто за нею йде питання: «Де отримати диплом?». Можливо, ці думки виникали й у вас. Автор цієї книжки пропонує заощадити роки життя та сотні тисяч доларів і дає просту пораду: забийте на бізнес-школу — займіться самоосвітою. Кауфман переконаний: знання, які дають у найпрестижніших університетах, можна отримати з мудрих книжок та практики.

Книжку перекладено 12-ма мовами.

Книжка для підприємців, які хочуть систематизувати та поглибити свої знання, усіх, хто думає про започаткування власної справи.

У цій книжці автор систематизував набір основних інструментів і концепцій для ведення бізнесу: від створення ціннісних пропозицій, маркетингу й менеджменту до фінансових питань та особистої ефективності. Книжка допоможе отримати базові знання про функціонування бізнесу, подолати страхи, покращити власну ефективність, навчитися приймати правильні рішення та втілювати в життя власні бізнес-ідеї.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «MBA в домашніх умовах. Шпаргалки бізнес-практика» Джоша Кауфмана та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «MBA в домашніх умовах. Шпаргалки бізнес-практика» Джоша Кауфмана: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «MBA в домашніх умовах. Шпаргалки бізнес-практика» Джоша Кауфмана і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «MBA в домашніх умовах. Шпаргалки бізнес-практика» Джоша Кауфмана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *