«Медальйон трьох змій» Андрій Новік

«Медальйон трьох змій» Андрій Новік

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1380 переглядів
1380 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Медальйон трьох змій» Андрія Новіка (анотація)

Книга «Медальйон трьох змій. Книга 1» Андрія Новіка – чудовий приклад сучасного українського фентезі, що прекрасно поєднує історичні мотиви з вигаданою історією, відтворюючи сюжет, від якого важко відвести погляд. Фентезі давно завоювало читачів по всьому світу, але для українських авторів воно багато в чому залишається незвіданим, що й намагається виправити Новік, даючи змогу поринути в автентичний Львів початку ХХ століття, де розгортатиметься історія.

Важко назвати головного героя історії особливим. Він в свої тридцять років став жебраком, живучи без жодної надії на щасливе майбутнє. Разом з тим в місті відбуваються значні події, адже був скоєний вдалий замах на Анджея Потоцького – намісника імператора, якого було підступно вбито. Після цього місто почало розриватись на частини від протестів та заворушень, що сколихнули вулиці. Але це мало хвилювало Віктора, що лиш хотів завітати до знайомої йому книгарні, аби викрасти там щось.

Увійшовши до крамниці, він був наляканий, адже знайшов там лиш тіло вбитого власника та потвор, що очевидно й скоїли страшний злочин. Забравшись якнайшвидше, він знайшов місто жебраків, де жив не один рік, вщент зруйнованим. Ті потвори прийшли сюди, аби знайти особливий медальйон, навколо якого і розгортатиметься історія. Лиш прочитавши її, можна довідатись про всі перипетії, що тільки мають трапитись з героєм, якому доведеться по-справжньому переродитись в нову людину, щоб витримати все те, що на нього чекає.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Медальйон трьох змій» Андрія Новіка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Медальйон трьох змій» Андрія Новіка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *