«Медицина доказова і не дуже» Андрій Сем'янків

«Медицина доказова і не дуже» Андрій Сем'янків

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5738 переглядів
5738 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Медицина доказова і не дуже» Андрія Сем'янківа (анотація)

У книжці «Медицина доказова і не дуже», яку написав Андрій Сем’янків, можна знайти інформацію, що буде корисною для кожного дорослого. Здоров’я є найціннішим скарбом людини, тому про нього потрібно піклуватись, а якщо є якісь хвороби, то лікувати їх. От тільки є проблема світового рівня у медицині – половина усіх ліків призначається неправильно. Та ще й самі люди не все роблять вірно, коли приймають ті чи інші пігулки.

Якщо до цього додати ще й той факт, що деякі люди не довіряють офіційній медицині, тому звертаються до народної, а деякі особи, які навіть освіти медичної не мають, розповідають іншим, яку «травичку» можна попити, і як покращиться життя після вживання «ось цих БАДів», то стане зрозуміло, що ситуація не надто оптимістична. Ви це теж побачите, коли будете читати онлайн книгу «Медицина доказова і не дуже» Андрія Сем’янківа українською мовою.

Автор цієї роботи є лікарем та кандидатом медичних наук, а ще він веде власний блог, де цікаво і зрозуміло розповідає те, про що повинен знати кожен, хто звертається до медиків за допомогою. Бо знання – то є сила, і чим більше людина отримує правильної інформації, яка відповідає дійсності і має наукове обґрунтування, тим вище її шанс зберегти своє здоров’я.

У нас ви можете скачати «Медицина доказова і не дуже» Андрія Сем’янківа українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) і також дізнатись чимало цікавого і важливого.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Медицина доказова і не дуже» Андрія Сем'янківа українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Медицина доказова і не дуже» Андрія Сем'янківа

Одна відповідь до “Медицина доказова і не дуже”

  1. Дарина Дарина сказав:

    Прикольно, так дотепно про медицину як написано в книжці Медицина доказова і не дуже я ще не читала. Вважаю, що вона буде цікава не лише медикам, а й звичайним людям, які хочуть вберегти себе і своє самопочуття. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *