«Мексиканські хроніки» Макс Кідрук

«Мексиканські хроніки» Макс Кідрук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7435 переглядів
7435 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мексиканські хроніки» Макса Кідрука (анотація)

Макс Кідрук – один з найвідоміших сучасних письменників України. Особливе місце в його творчості посідають тревелоги, що розкривають його головне захоплення – подорожувати. Книга “Мексиканські хроніки” – найромантичніший твір серед тревел-романів, який оспівує те, що рухає людиною та надає їй крила – Мрію.

Ще в дитинстві в Максима була заповітна мрія – побувати в Мексиці. Ця далека країна приваблювала хлопчика своїм колоритом, дивною культурою, чарівною природою. Та ось Макса захопило доросле життя з його буденністю й клопотами, гонитвою за штучними ідеалами, він зовсім забув про свою мрію. Проте вчасно хлопець зупинився та прислухався до себе, своїх давніх бажань та покликань серця. І мрія Кідрука заграла новими барвами – заграла, щоб дуже скоро здійснитися.

Книга “Мексиканські хроніки” розповідає про відчайдушну пригоду двох молодих людей – автора та його товариша Тьомика, які зважилися на місячну мандрівку Мексикою, зовсім не знаючи мови та маючи небагато грошей у кишені. Цей твір “дихає” легкістю, авантюризмом, вічною молодістю та внутрішньою свободою. Читати його буде особливо цікаво тим, хто хоче вирватися з пут буденності, розмалювавши своє життя яскравими фарбами.

“Мексиканські хроніки” – це поєднання автобіографічних моментів автора, його філософських роздумів та нотаток мандрівника у вигляді щоденника або путівника. Проте це – не нудна розповідь про природу та пам`ятки країни, а захоплюючі замальовки про життя сучасної молоді.

Макс Кідрук пише надзвичайною мовою – легкою, жвавою, дотепною. Дивно, як людина без філологічної освіти може настільки майстерно володіти мовними засобами, з головою втягуючи в те, що відбувається на сторінках твору.

За словами автора, в кожного з нас є своя Мексика – мрія, що захопила нас із самого дитинства. Цю надихаючу книгу обов`язково треба скачати й прочитати, щоб не загубити себе серед швидкоплинного життя з його оманливими цінностями. І пам`ятайте: мрії самі по собі не здійснюються – їх треба витягати з-під вантажу турбот і буденності.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мексиканські хроніки» Макса Кідрука українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Мексиканські хроніки» Макса Кідрука

І чим більше я читав, тим дужче переконувався, що в сучасному постіндустріальному світі не лишилося місця для романтики та пригод. Ще навіть не дотягнувши до повноліття, я остаточно пересвідчився: нинішній світ глибоко погруз у бруді буденності, а його мешканці стали парадоксально передбачуваними. Життя скидалось на старий нудотний фільм, у якому наперед відомі усі сцени та вибрики акторів, а вам випадає лише покірно догравати нав’язану суспільством роль. Здавалося, ще трохи – і справжнім мрійникам у цьому світі не буде про що мріяти…

Хоробрість не завжди гарчить.Іноді хоробрість – це той тихий голос в кінці довгого дня,який промовляє : "Завтра я спробую знову".

Анна Ханнінгейк

Хто йде вперед, озброєний великими мріями, завжди сильніший від тих, у кого на руках самі лише факти.

…Але є й такі, хто на всі без розбору бар'єри кидається лобовою атакою, вважаючи здатність до компромісу смертельним гріхом,який лише за дивним збігом обставин не включили в хіт-парад гріхів у Біблії, і хто на жодній з мов світу не зможе проказати:'Я здаюсь'. Це-Овни, люди вогню, чиї неспокійні душі служать цитаделлю для палаючого Марса, а мізки-вмістилищем навіжених ідей. Так ось, за звичайних обставин Овни нічим не відрізняються від нормальних Homo Sapiens.Бігме,вони такі ж як усі…Щоправда, це тільки за звичайних обставин.Коли життя починає чавити негараздами, Овни перестають бути Homo Sapiens і перетворюються на малодосліджений наукою підвид Homo Aries (Людина Овен).У такому стані вони можуть похвалитися якими завгодно чеснотами, але тільки не розважливістю чи тверезим розумом…

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мексиканські хроніки» Макса Кідрука

Одна відповідь до “Мексиканські хроніки”

  1. Ганна Ганна сказав:

    Ніколи не думала, що моя перша подорож в Мексику почнеться саме з книги Мексиканські хроніки Кідрука. Але то справді було круто, мене затягнув цей вирій пригод, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *