«Мелодія кави у тональності кардамону» Наталія Гурницька

«Мелодія кави у тональності кардамону» Наталія Гурницька

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
18286 переглядів
18286 переглядів

Про книгу «Мелодія кави у тональності кардамону» Наталії Гурницької

Львів середини 19 століття. Старі вулички вимощені брущаткою, будинки, зведені в європейських стилях і напрямках згідно тої чи іншої історичної епохи. І цей неймовірний аромат кави та свіжої випічки! Хіба можна не закохатись в це стародавнє місто! 

Пропонуємо читати онлайн книгу «Мелодія кави у тональності кардамону» Наталії Гурницької українською мовою. Захоплюючий любовний роман стане гідною альтернативою подібним творам зарубіжних авторів. Він ближче до нашого читача, адже лав-сторі відбувається в українському місті, хоч і півтора століття тому. 

Юна львів’янка Анна закохується в недоступного чоловіка. Недоступного, неможливого, забороненого. Любов, яка засуджується суспільством відрізняється від тої, що «можна» всього декількома чинниками. Достатньо і одного – щоб чоловік був одруженим. І все. Ти – безсоромна, розпусна, жадібна крадійка чужого щастя. 

Книга «Мелодія кави у тональності кардамону» знайшла відгук у серцях читачів. Недарма за її мотивами знято українсько-польський міні-серіал. 

Радимо скачати книгу «Мелодія кави у тональності кардамону» Наталії Гурницької безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Приємного проведення часу!

Цю книжку також шукають пыд назвою “Кава з кардамоном”.

Скачати безкоштово книгу «Мелодія кави у тональності кардамону» Наталії Гурницької українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мелодія кави у тональності кардамону» Наталії Гурницької

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *