«Мелодія кави в тональності сподівання» Наталія Гурницька

«Мелодія кави в тональності сподівання» Наталія Гурницька

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2686 переглядів
2686 переглядів

Про книгу «Мелодія кави в тональності сподівання» Наталії Гурницької

Анна таки вирвала в долі надію на майбутнє без Адама. Не білий панський будинок з кам’яними колонами, де вона тепер господиня, не поважний статус удови заможного шляхтича, не багатство чи впевненість у завтрашньому дні, а дитину від Адама, яку носить під серцем. Заради цієї дитини могла б жити, бо живуть же якось інші. Слабка жінка. Чи здужає вона вгамувати біль утрати й навчитися жити без Адама, чи зуміє завершити чоловікові справи та допомогти зрадженій у першому коханні кузині, чи відгукнеться її серце на знову почуту мелодію любові? А що, як у чужій, випадково розгаданій таємниці вона вловить ту саму тональність – сподівання дива?…

Цитати з книги «Мелодія кави в тональності сподівання» Наталії Гурницької

Іноді потреба любити і бути коханою в жінці настільки сильна, що цілком затьмарює їй реальність та бажання правди.

Коли в жінки за плечима малі діти та інтереси родини, вона стає в рази мудрішою, передбачливішою і сильнішою. У цьому навіть геройства особливого нема. Лише банальна реальність виживання.

Шлюб – це навіки, і сепарація тут не завадить. Хіба смерть розлучить. Тільки не знати, чия то смерть буде та які від такого шлюбу виростуть діти. Навряд чи щаливі, бо нещасні мама і тато аж ніяк не роблять щасливими своїх дітей.

Життя взагалі дуже справедливе й одночасно жорстоке. Ти або приймаєш його правила і продовжуєш боротися та жити, або поволіскочуєшся з уторованого шляху на узбіччя та гинеш.

Завантажити безкоштовно книгу «Мелодія кави в тональності сподівання» Наталії Гурницької

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мелодія кави в тональності сподівання» Наталії Гурницької