«Мелодія кави в тональності сподівання» Наталія Гурницька

«Мелодія кави в тональності сподівання» Наталія Гурницька

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
14129 переглядів
14129 переглядів

Про книгу «Мелодія кави в тональності сподівання» Наталії Гурницької

Якщо ви шукаєте витончену історію про кохання, що пронизує до глибини душі, зверніть увагу на книгу «Мелодія кави в тональності сподівання». Це – продовження роману «Мелодія кави у тональності кардамону» – захоплюючої любовної саги про справжні почуття та жорстокі випробування долі сильної та одночасно ніжної жінки.

Починаючи читати онлайн книгу «Мелодія кави в тональності сподівання» Наталії Гурницької українською мовою, знову зустрічаєшся з улюбленими героями – Анною та Адамом. Точніше, читач тепер спостерігає за Анною та її подальшою долею без коханого. Анна намагається жити без Адама, усіма силами утримуючи біля себе частинку його тепла. Його дитина біля її серця – найчудовіший подарунок, що надихає жінку на нові сподівання щастя.

Книга зачаровує насиченою, співочою та проникливою мовою, що передає всі емоції та почуття героїв твору. У цій історії переплатються туга та радість, м’який гумор та душевний біль, гіркі розчарування та надія на краще. І знову червоною ниткою крізь сюжет проходить ароматна кава з кардамоном – улюблений напій Анни, що знімає смуток та огортає домашнім теплом і затишком.

Прихильники легких і одночасно глибоких любовних історій можуть скачати книгу «Мелодія кави в тональності сподівання» Наталії Гурницької у нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши будь-який формат із запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Цитати з книги «Мелодія кави в тональності сподівання» Наталії Гурницької

Іноді потреба любити і бути коханою в жінці настільки сильна, що цілком затьмарює їй реальність та бажання правди.

Коли в жінки за плечима малі діти та інтереси родини, вона стає в рази мудрішою, передбачливішою і сильнішою. У цьому навіть геройства особливого нема. Лише банальна реальність виживання.

Шлюб – це навіки, і сепарація тут не завадить. Хіба смерть розлучить. Тільки не знати, чия то смерть буде та які від такого шлюбу виростуть діти. Навряд чи щаливі, бо нещасні мама і тато аж ніяк не роблять щасливими своїх дітей.

Життя взагалі дуже справедливе й одночасно жорстоке. Ти або приймаєш його правила і продовжуєш боротися та жити, або поволіскочуєшся з уторованого шляху на узбіччя та гинеш.

Скачати безкоштово книгу «Мелодія кави в тональності сподівання» Наталії Гурницької українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мелодія кави в тональності сподівання» Наталії Гурницької

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *