«Мемуари українського Казанови» Антін Щегельський

«Мемуари українського Казанови» Антін Щегельський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2004 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мемуари українського Казанови» Антіна Щегельського (анотація)

Антін Щегельський – український письменник і журналіст, який не тільки спостерігає за тим, що коїться в сучасній Україні, а й передає це нашому суспільству під призмою іронії. Його збірка оповідань “Мемуари українського Казанови” розкриває сутність українських чоловіків, які претендують на роль всесвітньо відомого ловеласа. Таких “діячів” вистачає всюди – в містах і селах, серед політиків та простих робітників, під час відпочинку та на робочих місцях…

Усі герої новел автора – вигадані персонажі, проте їхні прототипи зустрічаються нам на кожному кроці. Жінки, які зраджують своїм чоловікам, та чоловіки, що забувають про своїх дружин, побачивши звабливих красунь – це гірка правда сучасності, до якої наше суспільство вже давно звикло.

Антін Щегельський нікого не засуджує – він просто показує під збільшувальним склом те, на що багато хто не звертає уваги через стрімкий ритм життя. Книгу “Мемуари українського Казанови” можна порівняти зі строкатим візерунком нашого сьогодення, на яке цікаво подивитися ніби з висоти пташиного польоту.

Деякі твори з цієї збірки присвячені проблемам морального вибору, з якими ми стикаємося у щоденних справах і в особистих стосунках. Автор показує суперечливу натуру українця, який сьогодні нібито готовий допомогти, забувши про себе, а наступного дня спокійно “робить підніжку”.

Чому сучасні реалії життя виробляють в людях таке лицемірство? Куди ми прийдемо, якщо будемо продовжувати в такому ж дусі? Відповіді на ці та інші філософські питання самі знайдуть вас серед рядків цієї книги, якщо ви вирішите скачати й уважно її прочитати.

У збірці “Мемуари українського Казанови” кожен читач знайде щось близьке йому – чи то гіркі розчарування, чи то несамовиті емоції, що штовхають на необережні вчинки. Можливо, ці іронічні оповідання допоможуть замислитися над своїми пріоритетами чи способом життя, змусять подивитися навколо уважніше та зробити переоцінку цінностей. Цю книгу особливо цікаво буде читати тим, хто занепокоєний станом моралі в сучасному суспільстві, зокрема у стосунках між чоловіками й жінками.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мемуари українського Казанови» Антіна Щегельського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Мемуари українського Казанови» Антіна Щегельського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мемуари українського Казанови» Антіна Щегельського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *