««Мене ніхто не розуміє!» Як впоратися зі стресом у школі, сім’ї і стосунках» Джефрі Бернштайн

««Мене ніхто не розуміє!» Як впоратися зі стресом у школі, сім’ї і стосунках» Джефрі Бернштайн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
598 переглядів
598 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги ««Мене ніхто не розуміє!» Як впоратися зі стресом у школі, сім’ї і стосунках» Джефрі Бернштайна (анотація)

Чи стрес бере верх над вами? Ви коли-небудь відчували себе пригніченими, ніби ваше життя пролітає? Цей практичний, перевірено ефективний і простий у використанні посібник із виживання підтримає вас!

Тиск у школі, драма найкращих друзів, зміни в тілі, соціальні мережі, побачення — чи дивно, що ви відчуваєте стрес? Ви не самотні. Сьогодні багато підлітків відчувають, що переживають, переживають і переживають. Але є способи, як ви можете контролювати свій стрес, перш ніж він втрутиться у ваше життя. Цей «посібник із виживання» покаже вам, як впоратися зі стресом, щоб ви могли повернутися до речей, які роблять вас щасливими.

З цим веселим і простим виданням ви дізнаєтеся, як когнітивно-поведінкова терапія (КПТ) може допомогти вам боротися з негативними думками та замінити їх більш корисними та гнучкими способами бачення життєвих проблем. Ви також дізнаєтеся, наскільки важливо сповільнитися і помічати речі, які дійсно йдуть добре у вашому житті! Нарешті, ви навчитеся розуміти, що для вас дійсно важливо, і як ви можете використовувати свої цінності, щоб створити стійкість до стресу та майбутніх невдач.

Життя сповнене стресу, але це не означає, що ви повинні бути пригнічені. За допомогою цієї книги ви навчитеся приглушити свій негативний внутрішній голос і зосередитися на своїх сильних сторонах, щоб ви могли подолати будь-які труднощі, з якими можете зіткнутися, досягти своїх цілей і жити найкращим чином.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу ««Мене ніхто не розуміє!» Як впоратися зі стресом у школі, сім’ї і стосунках» Джефрі Бернштайна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу ««Мене ніхто не розуміє!» Як впоратися зі стресом у школі, сім’ї і стосунках» Джефрі Бернштайна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *