«Мені не потрібен чоловік! Що значить, ви наполягаєте?!» Ольга Обська

«Мені не потрібен чоловік! Що значить, ви наполягаєте?!» Ольга Обська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
935 переглядів
935 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мені не потрібен чоловік! Що значить, ви наполягаєте?!» Ольги Обської (анотація)

Можливо, хтось і не зрадів би, коли б дізнався, що йому в спадок дісталася покинута артефакторна крамниця з поганою славою. Але я була в захваті, бо швидко збагнула, що крамниця може стати порятунком від майже чоловіка. Ви запитаєте, як чоловік може бути “майже” та чому від нього треба рятуватися? О, це довга історія…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мені не потрібен чоловік! Що значить, ви наполягаєте?!» Ольги Обської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мені не потрібен чоловік! Що значить, ви наполягаєте?!» Ольги Обської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *