«Мені тринадцятий минало» Тарас Шевченко

«Мені тринадцятий минало» Тарас Шевченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
60 переглядів
60 переглядів

Про книгу «Мені тринадцятий минало» Тараса Шевченко

Тарас Шевченко є одним з найважливіших письменників в українській літературі, але навіть у генія є найкращі твори. І одним з таких є вірш «Мені тринадцятий минало» за авторства Кобзаря, який знають всі – з малого до великого. Тяжка доля українського селянства ХІХ століття проектується на звичайного хлопчика, що випасає панську худобу. Шевченко в автобіографічній формі описує своє дитинство, яке не було таким вже й безтурботним.

Головний художній засіб, яким послуговується автор, є контраст. Саме на ньому будуються основі тези цього твору, через контраст письменник описує своє дитинство. Спочатку ліричний герой розповідає про свою тяжку долю, що немає нічого і нікого поряд. Ці роздуми відбуваються на фоні красивої природи, яка зрештою не може втішити юного Кобзаря. До речі, читати онлайн вірш «Мені тринадцятий минало» Тараса Шевченка українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Але не можливо світло без темряви, і навіть маленький пастух не залишиться один. Спасінням для журливого хлопця стає дівчина, яка втішає його та приголублює. В ній він знаходить свою відраду та спокій. Що цікаво, Кобзар часто звертався до образу цієї метафоричної дівчини в своїй творчості.

Познайомитись з класикою української ліричної літератури можна скачавши вірш «Мені тринадцятий минало» Тараса Шевченка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Приємного читання!

Скачати безкоштово книгу «Мені тринадцятий минало» Тараса Шевченко

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мені тринадцятий минало» Тараса Шевченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *