«Менсфілд-парк» Джейн Остен

«Менсфілд-парк» Джейн Остен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2515 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Менсфілд-парк» Джейн Остен (анотація)

Неможливо уявити більш повчальні та глибокодумні романи, ніж у Джейн Остін. Ця англійська письменниця залишила невелику кількість книг, які має прочитати кожен, щоб не тільки дізнатися про те, як жили люди раніше, а й насолодитися чудовим складом та легким потоком думок самого автора.

У нас ви можете читати онлайн книгу «Менсфілд-парк» Джейн Остін українською мовою. Це книга про бідну дівчину Фанні з вельми благородними поглядами на життя та на своє майбутнє загалом.

Фанні жила разом зі своєю багатою тіткою в маєтку Менсфілд-парк. До того ж їй неодноразово давали зрозуміти, що ні на яке вдале заміжжя вона розраховувати не може, тому що не має ні багатства, ні таких даних, які є у її двоюрідних сестриць.

Книга повчальна в тому плані, що раптом все перевертається з ніг на голову. І вже представники благородного сімейства опиняються в тіні безчестя і дурості, а ось бідна Фанні нарешті знаходить справжнє щастя.

На нашому літературному порталі ви можете завантажити книгу «Менсфілд-парк» Джейн Остін безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), вибравши для себе зручний формат файлу для завантаження: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Книга читається на одному подиху і у вас, напевно, з’явиться бажання перечитати її ще не один раз.

Слухати аудіокнигу «Менсфілд-парк» Джейн Остін онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Менсфілд-парк» Джейн Остен українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Менсфілд-парк» Джейн Остен українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Менсфілд-парк» Джейн Остен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *