«Мерщій тікай і довго не вертайся» Фред Варґас

«Мерщій тікай і довго не вертайся» Фред Варґас

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1377 переглядів
1377 переглядів

Про книгу «Мерщій тікай і довго не вертайся» Фред Варґас

Фанатам сучасної літератури Фред Варґас відомий, як майстер гостросюжетного детектива. Кожен роман письменника стає шедевром і залишає в пам’яті поціновувачів безліч думок та найщиріші емоції.

Радимо читати онлайн книгу «Мерщій тікай і довго не вертайся» Фреда Варґаса українською мовою кожному шанувальнику гостросюжетного трилера. Ми впевнені – сюжет ще довго буде лоскотати ваші нерви та змушувати здригатись при кожному сторонньому звукові.

Передмістя Парижу… Місцеві жителі помічають дивні малюнки, що по черзі з’являються на дверях їх будинків. Вони мають форму перевернутої четвірки. Більше нічого, ні підписів, ні натяків на персону того, хто це робить.

Більшість людей приходять до висновку, що ці малюнки – дивна гра місцевих підлітків. Проте Маріз впевнена, що не все так просто. Місцевий комісар погоджується з нею. Герої книги «Мерщій тікай і довго не вертайся»» вважають, що їм загрожує смертельна небезпека.

Їхні страхи підтверджуються, коли в одному з будинків поліцейські знаходять тіло мертвого чоловіка. Ця новина ставить на вуха все передмістя. Люди бояться за своє життя. Ніхто не хоче виходити на вулицю. Район охопила паніка.

Що ж насправді приховується за дивними малюнками? Щоб дізнатись про це, пропонуємо скачати книгу «Мерщій тікай і довго не вертайся» Фреда Варґаса безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Мерщій тікай і довго не вертайся» Фред Варґас українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мерщій тікай і довго не вертайся» Фред Варґас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *