«Мертвецький великдень» Григорій Квітка-Основ’яненко

«Мертвецький великдень» Григорій Квітка-Основ’яненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2441 переглядів

Короткий зміст книги «Мертвецький великдень» Григорія Квітки-Основ’яненко (анотація)

Оповідання в книзі «Мертвецький великдень» від письменника Григорія Квітки-Основ’яненка являється розповіддю про пригоди селянина під час святкування Великодня. В основу оповідання автор заклав фольклорно-фантастичні та в той же час побутові мотиви.

Головним героєм є Нечипор, якого Квітка не обділив негативними рисами характеру. Він є неробою та п’яницею, який прогайнував все своє господарство, що дісталося йому в спадок від батьків дружини. Через своїх персонажів автор рішуче критикує марнотратів, дармоїдів, а також зловживання становищем царських чиновників та різних хабарників. Через ці риси твір має соціально-викривальне спрямування.

Ще одним головним мотивом в книжці є зневаження та ненависть до всіляких поневолювачів народу. Про безправ’я селян автор говорить з читачем через вуста мерців. В даному контексті, мерці – це вільні люди, яких вже не можна поневолити, а також це повчання живим, що потрібно боротись за своє право на свободу. Підсумовуючи, автор цим твором хотів як засудити негативні звички, що часто були притаманні простому люду, а також закликати його задуматись про більш важливі речі – власну свободу.

Скачати книгу «Мертвецький великдень» з-під пера Григорія Квітки-Основ’яненка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).
Читати онлайн книгу «Мертвецький великдень» Григорія Квітки-Основ’яненка українською мовою можна на нашому ресурсі електронних книг.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Мертвецький великдень» Григорія Квітки-Основ’яненко та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Мертвецький великдень» Григорія Квітки-Основ’яненко: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Мертвецький великдень» Григорія Квітки-Основ’яненко і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Мертвецький великдень» Григорія Квітки-Основ’яненко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мертвецький великдень» Григорія Квітки-Основ’яненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *