«Мертвецький великдень» Григорій Квітка-Основ’яненко

«Мертвецький великдень» Григорій Квітка-Основ’яненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
925 переглядів
925 переглядів

Про книгу «Мертвецький великдень» Григорія Квітки-Основ’яненко

Оповідання в книзі «Мертвецький великдень» від письменника Григорія Квітки-Основ’яненка являється розповіддю про пригоди селянина під час святкування Великодня. В основу оповідання автор заклав фольклорно-фантастичні та в той же час побутові мотиви.

Головним героєм є Нечипор, якого Квітка не обділив негативними рисами характеру. Він є неробою та п’яницею, який прогайнував все своє господарство, що дісталося йому в спадок від батьків дружини. Через своїх персонажів автор рішуче критикує марнотратів, дармоїдів, а також зловживання становищем царських чиновників та різних хабарників. Через ці риси твір має соціально-викривальне спрямування.

Ще одним головним мотивом в книжці є зневаження та ненависть до всіляких поневолювачів народу. Про безправ’я селян автор говорить з читачем через вуста мерців. В даному контексті, мерці – це вільні люди, яких вже не можна поневолити, а також це повчання живим, що потрібно боротись за своє право на свободу. Підсумовуючи, автор цим твором хотів як засудити негативні звички, що часто були притаманні простому люду, а також закликати його задуматись про більш важливі речі – власну свободу.

Скачати книгу «Мертвецький великдень» з-під пера Григорія Квітки-Основ’яненка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).
Читати онлайн книгу «Мертвецький великдень» Григорія Квітки-Основ’яненка українською мовою можна на нашому ресурсі електронних книг.

Скачати безкоштово книгу «Мертвецький великдень» Григорія Квітки-Основ’яненко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мертвецький великдень» Григорія Квітки-Основ’яненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *