«Мертві душі» Микола Гоголь

«Мертві душі» Микола Гоголь

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3525 переглядів
3525 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Мертві душі» Миколи Гоголя (анотація)

Близько сімнадцяти років великий автор Микола Васильович Гоголь писав свій безсмертний роман «Мертві душі». У 1842 році був виданий перший том.

Мертвими душами стануть кріпаки, яких навіть після їх смерті вирішили перепродати. Так, вам не здалося, купували вже давно не живих людей. А чи є душа в тих, хто цим займався? Чи їх души мертві? Радимо читати онлайн усім книгу Миколи Гоголя «Мертві душі» українською мовою.

Хабарництво, самоуправство — це хибний шлях для розвиненої країни. Дуже докладна характеристика кожного «персонажа» покаже вам справжню картину тогочасного суспільства.

Чудові описи природи та філософські роздуми самого автора захоплюють читачів по теперішній час.

Що чекає Росію в майбутньому? Що з нею станеться, якщо люди будуть жити по теперішнім законам?

Слухати аудіокнигу онлайн «Мертві душі» Миколи Гоголя українською мовою:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Мертві душі» Миколи Гоголя українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Мертві душі» Миколи Гоголя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *