«Месопотамія» Сергій Жадан

«Месопотамія» Сергій Жадан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
23790 переглядів
23790 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Месопотамія» Сергія Жадана (анотація)

Сергій Жадан – один з тих авторів, які пов’язують філософію та пристрасть, сучасність та історію, глибину та безпечність. Його книга «Месопотамія» надзвичайно багатогранна, бо важно виділити щось головне, до чого він звертається.

Він говорить про харківські вулиці та пам’ятні місця і водночас заглядає до історії Вавилона. Він розповідає, що відбувається з його персонажами, та одночасно співає філософські мотиви про життя та смерть, кохання і жорстокість. Сплітаючись у дивовижний візерунок, його сюжети пронизують фантастику і реальність, а влучні метафори викликають бажання негайно виписати вишукані афоризми.

Радимо читати онлайн книгу «Месопотамія» Сергія Жадана українською мовою справжнім естетам – насолода від насиченого літературного слогу гарантована! Проте не поспішайте перегортати сторінки – для максимального ефекту читати треба повільно, відчуваючи присмак кожного слова.

У книзі змішалися у чарівному танку проза й поезія, проте автор не відокремлює їх одне від одного. Його персонажі мандрують з одного оповідання до іншого, є героями і віршованих творів.

Якщо ви хочете відчути гордість за талановитого письменника і поета сучасної Харківщини, побачити Харків з незвичайного ракурсу, рекомендуємо скачати книгу «Месопотамія» Сергія Жадана на нашому порталі у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) у будь-який зручний час безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Месопотамія» Сергія Жадана та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Месопотамія» Сергія Жадана: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Месопотамія» Сергія Жадана і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Месопотамія» Сергія Жадана

Чим кращі книги ти читав, тим гірше спиш.

Втрачати голову розумніше в перевірених місцях.

Адже все залежить від нас. Перш за все – наше бажання бодай щось пам’ятати. І наше бажання не пам’ятати нічого.

Тому що кожна дорога – це наші радість і втома,

тому що кожна зупинка – це наші тиша й самотність,

тому що ми завжди знаємо, хто нас чекає вдома,

знаємо, що таке відданість і що таке незворотність.Кожному з нас буде що розповісти по смерті,

хоча жоден із нас не вірить в її можливість.

Небо нам нагріває наші куртки подерті.

Я маю серце – і саме тому розумію його важливість.Я мою голос – і саме тому вмію порозумітись,

і ця дорога насправді може бути легкою,

бо над нею завжди висить теплий місяць,

і його завжди можна торкнутись рукою.І тому ми будуємо цю дорогу з тиші та глею,

протягуємо її, ніби нитку, лишаємо за собою,

між голосом і мовчанням, між небесами й землею,

між темрявою і світлом, між забуттям і любов*ю.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Месопотамія» Сергія Жадана

Одна відповідь до “Месопотамія”

  1. Мар'яна Мар'яна сказав:

    Читаючи книгу Сергія Жадана «Месопотамія» я мандрувала думками автора ніби опиняючись в кожній історії у головній ролі. Не одразу вийшло збагнути, що з першого погляду різні історії мають одну нитку. Книга справді варта того, щоб звернути на неї увагу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *