«Метаморфози. Нотатки лікаря про медицину та зміни людського тіла» Гевін Френсіс

«Метаморфози. Нотатки лікаря про медицину та зміни людського тіла» Гевін Френсіс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1090 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Метаморфози. Нотатки лікаря про медицину та зміни людського тіла» Гевіна Френсіса (анотація)

Тіло людини постійно змінюється. Проте існують трансформації, які занадто впадають в око. Плямиста шкіра, зріст велета чи, навпаки, мініатюрність лепрекона, додаткові внутрішні ограни – усе це так… дивно. Античність обґрунтовувала це карою богів, повнею та іншими міфічними причинами.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Метаморфози. Нотатки лікаря про медицину та зміни людського тіла» Гевіна Френсіса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Метаморфози. Нотатки лікаря про медицину та зміни людського тіла» Гевіна Френсіса українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Метаморфози. Нотатки лікаря про медицину та зміни людського тіла» Гевіна Френсіса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *