«Метелик не кричить» Ірен Роздобудько

«Метелик не кричить» Ірен Роздобудько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
157 переглядів
157 переглядів

Про книгу «Метелик не кричить» Ірен Роздобудько

Жінка, немов метелик, легка та грайлива, сповнена наївних сподівань та бажань про безтурботне життя. То чи можна дорікати жінці тим, що вона прагне вирватися з рутини й поринути у світле майбутнє без заляпаних жиром каструль, вічної скирти брудної білизни та постійно чимось невдоволених оточуючих?

Не змогла встояти перед таким вибором і героїня книги «Метелик не кричить» Ірен Роздобудько, яку ми пропонуємо читати онлайн українською мовою. Жінка обирає собі нове життя, сповнене неймовірним коханням. Життя, у якому, здається, взагалі немає турбот. Та чи так це насправді? Немов метелик вона летить у вогонь, не помічаючи, як горять її крила.

Моторошна історія однієї жінки – це своєрідний римейк на один із перших трилерів Ірен Роздобудько. Ніби продовжуючи «Перейти темряву», авторка знову торкається теми жіночої долі тих, хто безслідно зникає у гонитві за оманливою перспективою «нового щастя». Тих, кого цинічно обдурили, кинули у саме пекло, вирватися з якого вже неможливо. Проте метелики не кричать…

Хочете дізнатися, як склалася доля жінки і чи варто кидатись у вир з головою? Тоді вам варто скачати книгу «Метелик не кричить» Ірен Роздобудько на нашому сайті безкоштовно і без реєстрації та sms (смс) у будь-якому сучасному форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Метелик не кричить» Ірен Роздобудько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *